Bemeta CORAL: Háček
Code: 158506092Related products
RETRO3
€41,53
–20 %
Bemeta CORAL: Toilet paper holder 15821202032
Within a week
€27,45 excl. VAT
€33,22
RETRO3
€74,49
–20 %
Bemeta CORAL: Toilet paper holder with cover 158112012
Within a week
€49,25 excl. VAT
€59,59
RETRO3
€27,99
–20 %
Bemeta CORAL: Hook 158106022
Within a week
€18,50 excl. VAT
€22,39
RETRO3
€71,49
–20 %
Bemeta CORAL: Toilet brush 158113017
Within a week
€47,26 excl. VAT
€57,19
RETRO3
€27,99
–20 %
Bemeta CORAL: Double hook 158106032
Within a week
€18,50 excl. VAT
€22,39
RETRO3
€67,89
–20 %
Bemeta CORAL: Towel holder, 450 mm 158204022
Within a week
€44,88 excl. VAT
€54,31
RETRO3
€50,40
–20 %
Bemeta CORAL: Soap dispenser 158108042
Within a week
€33,32 excl. VAT
€40,32
RETRO3
€77,27
–19 %
Bemeta CORAL: Soap dispenser, 200 ml 158109102
Within a week
€51,09 excl. VAT
€61,82
RETRO3
€50,40
–20 %
Bemeta CORAL: Brush holder 158110012
Within a week
€33,32 excl. VAT
€40,32
RETRO3
€79,97
–19 %
Bemeta CORAL: Towel holder, 600 mm 158204042
Within a week
€52,88 excl. VAT
€63,98
RETRO3
€72,39
–20 %
Bemeta CORAL: Corner shower shelf 158208312
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Within a week
€47,86 excl. VAT
€57,91
RETRO3
€44,83
–20 %
Bemeta CORAL: Spare toilet paper holder 158112032
Within a week
€29,64 excl. VAT
€35,86
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | BEMETA CORAL GLOSS - RETRO BATHROOM ACCESSORIES |
|---|---|
| EAN: | 8592207052156 |
| Color: | PVD Lesk |
| Objem: | 0.008 l |
| Hloubka balení: | 43.000 mm |
| Material: | Mosaz |
| Šířka balení: | 20.000 mm |
| Váha balení: | 21.000 g |
| Váha brutto: | 0.048 kg |
| Výška balení: | 36.000 mm |
| Barva 1: | Měděná zlatá |