Bemeta CORAL: Hook 158106022
Code: 158106022Related products
RETRO3
€41,53
–20 %
Bemeta CORAL: Toilet paper holder 15821202032
Within a week
€27,45 excl. VAT
€33,22
RETRO3
€72,39
–20 %
Bemeta CORAL: Corner shower shelf 158208312
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Within a week
€47,86 excl. VAT
€57,91
RETRO3
€71,49
–20 %
Bemeta CORAL: Toilet brush 158113017
Within a week
€47,26 excl. VAT
€57,19
RETRO3
€74,49
–20 %
Bemeta CORAL: Toilet paper holder with cover 158112012
Within a week
€49,25 excl. VAT
€59,59
RETRO3
€50,40
–20 %
Bemeta CORAL: Soap dispenser 158108042
Within a week
€33,32 excl. VAT
€40,32
RETRO3
€77,27
–19 %
Bemeta CORAL: Soap dispenser, 200 ml 158109102
Within a week
€51,09 excl. VAT
€61,82
RETRO3
€79,97
–19 %
Bemeta CORAL: Towel holder, 600 mm 158204042
Within a week
€52,88 excl. VAT
€63,98
RETRO3
€67,89
–20 %
Bemeta CORAL: Towel holder, 450 mm 158204022
Within a week
€44,88 excl. VAT
€54,31
RETRO3
€27,99
–20 %
Bemeta CORAL: Double hook 158106032
Within a week
€18,50 excl. VAT
€22,39
RETRO3
€50,40
–20 %
Bemeta CORAL: Brush holder 158110012
Within a week
€33,32 excl. VAT
€40,32
RETRO3
€44,83
–20 %
Bemeta CORAL: Spare toilet paper holder 158112032
Within a week
€29,64 excl. VAT
€35,86
Product detailed description
The warmth of the summer sun over the horizon, the sparkle of a good cognac and the smoothness of just-cooked caramel. The products from the Coral range definitely won't be sitting in the corner of your bathroom. Their mission is to shine. They will fill every space, from floor to ceiling, with the vibrant energy of luxury and originality. They are perfect for a light-filled bathroom, with stone, concrete or marble. With the Coral range, you can even conjure up a modern retro atmosphere.
Additional parameters
| Category: | BEMETA CORAL GLOSS - RETRO BATHROOM ACCESSORIES |
|---|---|
| Weight: | 0.131 kg |
| EAN: | 8592207017872 |
| Width: | 55 mm |
| Style: | Retro |
| Objem: | 0 ml |
| Surface treatment: | PVD Lesk |
| Hloubka: | 50 mm |
| Material: | Mosaz |
| Product line: | CORAL |
| Výška: | 55 mm |