SLEZÁK RAV COLORADO - Koupelnový doplněk Věšáček 30 mm - 2 ks, Stará mosaz (Bronz) COA0103/30SM
Code: COA0103/30SMRelated products
RETRO3
€34,57
–17 %
Clamp Rav Colorado toilet paper holder without cover COA0401SM old brass
The average product rating is 4,4 out of 5 stars.
In stock
€23,43 excl. VAT
€28,35
Displayed in the showroom
RETRO3
€46,42
–17 %
SLEZÁK RAV COLORADO - Koupelnový doplněk Šestiháček, Stará mosaz (Bronz) COA0105SM
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
In stock
€31,46 excl. VAT
€38,07
RETRO3
€21,73
–17 %
SLEZÁK RAV COLORADO - Koupelnový doplněk Věšáček, Stará mosaz (Bronz) COA0100SM
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
In stock
€14,73 excl. VAT
€17,82
RETRO3
€51,86
–18 %
SLEZÁK RAV COLORADO - Koupelnový doplněk Polička skleněná 600 mm, Stará mosaz (Bronz) COA0900/60SM
In stock
€35,14 excl. VAT
€42,52
Displayed in the showroom
RETRO3
€67,17
–18 %
SLEZÁK RAV COLORADO - Koupelnový doplněk Madlo 353 mm, Stará mosaz (Bronz) COA0705SM
The average product rating is 4,8 out of 5 stars.
In stock
€45,52 excl. VAT
€55,08
RETRO3
€45,93
–18 %
Clamp Rav Colorado toilet brush, bowl glass COA0500SM old brass
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
In stock
€31,12 excl. VAT
€37,66
RETRO3
€48,40
–18 %
SLEZÁK RAV COLORADO - Koupelnový doplněk Držák ručníku 643 mm, Stará mosaz (Bronz) COA0701/60SM
In stock
€32,80 excl. VAT
€39,69
Displayed in the showroom
RETRO3
€45,93
–18 %
Rav Colorado toilet paper holder with cover COA0400SM old brass
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
In stock
€31,12 excl. VAT
€37,66
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | SLEZÁK RAV COLORADO ANTIQUE BRASS (BRONZE) - RETRO BATHROOM ACCESSORIES |
|---|---|
| Weight: | 0.09 kg |
| EAN: | 8595163587663 |
| Color: | Lak, Stará mosaz (Bronz) |
| Surface: | Lesklý |
| Series: | Colorado |
| Dimension: | 30 mm |
| Style: | Retro |
| Material: | Mosaz |
| Váha brutto: | 0,09 |
| Celní kód: | 83025000 |
| Rozměr balení: | 40 x 120 x 110 mm |
| Typ produktu: | Koupelnový doplněk |
| Váha netto: | 0,09 |
RETRO3
€13,09
–18 %
SLEZÁK RAV COLORADO - Koupelnový doplněk Věšáček 30 mm - 2 ks, Zlatá - kartáčovaná COA0103/30ZK
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
2-4 weeks
€8,87 excl. VAT
€10,73
RETRO3
€13,09
–18 %
SLEZÁK RAV COLORADO - Koupelnový doplněk Věšáček 30 mm - 2 ks, Zlatá Růžová - kartáčovaná COA0103/30ZRK
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
2-4 weeks
€8,87 excl. VAT
€10,73
RETRO3
€13,09
–18 %
SLEZÁK RAV COLORADO - Koupelnový doplněk Věšáček 30 mm - 2 ks, Zlatá Růžová - lesklá COA0103/30ZRL
2-4 weeks
€8,87 excl. VAT
€10,73
Český výrobce vodovodních baterii. Velká nabídka vodovodních baterii a sprchových setů v retro stylu za příznivé ceny.