SLEZÁK RAV COLORADO - Koupelnový doplněk Polička skleněná 600 mm, Stará mosaz (Bronz) COA0900/60SM
Code: COA0900/60SMRelated products
Displayed in the showroom
RETRO3
€46,42
–17 %
SLEZÁK RAV COLORADO - Koupelnový doplněk Šestiháček, Stará mosaz (Bronz) COA0105SM
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
In stock
€31,46 excl. VAT
€38,07
RETRO3
€21,73
–17 %
SLEZÁK RAV COLORADO - Koupelnový doplněk Věšáček, Stará mosaz (Bronz) COA0100SM
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
In stock
€14,73 excl. VAT
€17,82
RETRO3
€34,57
–17 %
Clamp Rav Colorado toilet paper holder without cover COA0401SM old brass
The average product rating is 4,4 out of 5 stars.
In stock
€23,43 excl. VAT
€28,35
Displayed in the showroom
RETRO3
€67,17
–18 %
SLEZÁK RAV COLORADO - Koupelnový doplněk Madlo 353 mm, Stará mosaz (Bronz) COA0705SM
The average product rating is 4,8 out of 5 stars.
In stock
€45,52 excl. VAT
€55,08
RETRO3
€15,80
–17 %
SLEZÁK RAV COLORADO - Koupelnový doplněk Věšáček 30 mm - 2 ks, Stará mosaz (Bronz) COA0103/30SM
In stock
€10,71 excl. VAT
€12,96
RETRO3
€48,40
–18 %
SLEZÁK RAV COLORADO - Koupelnový doplněk Držák ručníku 643 mm, Stará mosaz (Bronz) COA0701/60SM
In stock
€32,80 excl. VAT
€39,69
Displayed in the showroom
RETRO3
€45,93
–18 %
Rav Colorado toilet paper holder with cover COA0400SM old brass
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
In stock
€31,12 excl. VAT
€37,66
RETRO3
€45,93
–18 %
Clamp Rav Colorado toilet brush, bowl glass COA0500SM old brass
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
In stock
€31,12 excl. VAT
€37,66
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | SLEZÁK RAV COLORADO ANTIQUE BRASS (BRONZE) - RETRO BATHROOM ACCESSORIES |
|---|---|
| Weight: | 1.75 kg |
| EAN: | 8595163587656 |
| Color: | Lak, Stará mosaz (Bronz) |
| Surface: | Lesklý |
| Series: | Colorado |
| Dimension: | 600 mm |
| Style: | Retro |
| Material: | Mosaz |
| Váha brutto: | 1,75 |
| Celní kód: | 70139900 |
| Rozměr balení: | 70 x 635 x 155 mm |
| Typ produktu: | Koupelnový doplněk |
| Váha netto: | 1,75 |
RETRO3
€59,27
–18 %
SLEZÁK RAV COLORADO - Koupelnový doplněk Polička skleněná 300 mm, Zlatá - lesklá COA0900/30Z
2-4 weeks
€40,17 excl. VAT
€48,60
RETRO3
€62,23
–18 %
SLEZÁK RAV COLORADO - Koupelnový doplněk Polička skleněná 600 mm, Zlatá - lesklá COA0900/60Z
2-4 weeks
€42,17 excl. VAT
€51,03
RETRO3
€62,23
–18 %
SLEZÁK RAV COLORADO Polička skleněná 600 mm, Zlatá Růžová - lesklá COA0900/60ZRL
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
In stock
€42,17 excl. VAT
€51,03
Český výrobce vodovodních baterii. Velká nabídka vodovodních baterii a sprchových setů v retro stylu za příznivé ceny.