SLEZÁK RAV COLORADO Polička skleněná 300 mm, Zlatá - kartáčovaná COA0900/30ZK
Code: COA0900/30ZKRelated products
RETRO3
€26,18
–18 %
SLEZÁK RAV COLORADO - Koupelnový doplněk Věšáček dvojitý, Zlatá - kartáčovaná COA0102ZK
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
2-4 weeks
€17,74 excl. VAT
€21,46
RETRO3
€81,98
–17 %
SLEZÁK RAV COLORADO Polička drátěná rohová, Zlatá - kartáčovaná COA0801ZK
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
2-4 weeks
€55,56 excl. VAT
€67,23
RETRO3
€13,09
–18 %
SLEZÁK RAV COLORADO - Koupelnový doplněk Věšáček 30 mm - 2 ks, Zlatá - kartáčovaná COA0103/30ZK
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
2-4 weeks
€8,87 excl. VAT
€10,73
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | SLEZÁK RAV COLORADO GOLD BRUSHED - RETRO BATHROOM ACCESSORIES |
|---|---|
| Weight: | 1.19 kg |
| EAN: | 8595163597211 |
| Color: | PVD, Zlatá kartáčovaná |
| Width: | 155, 155 cm |
| Series: | Colorado |
| Product depth: | 70 mm |
| Hloubka: | 70 cm |
| Material: | Mosaz |
| Váha brutto: | 1,19 |
| Výška: | 635, 635 cm |
| Celní kód: | 70139900 |
| Rozměr balení: | 70 x 635 x 155 mm |
| Typ produktu: | Koupelnový doplněk |
| Váha netto: | 0,93 |
RETRO3
€59,27
–18 %
SLEZÁK RAV COLORADO - Koupelnový doplněk Polička skleněná 300 mm, Zlatá - lesklá COA0900/30Z
2-4 weeks
€40,17 excl. VAT
€48,60
RETRO3
€51,86
–18 %
SLEZÁK RAV COLORADO - Koupelnový doplněk Polička skleněná 600 mm, Stará mosaz (Bronz) COA0900/60SM
In stock
€35,14 excl. VAT
€42,52
RETRO3
€62,23
–18 %
SLEZÁK RAV COLORADO - Koupelnový doplněk Polička skleněná 600 mm, Zlatá - lesklá COA0900/60Z
2-4 weeks
€42,17 excl. VAT
€51,03
RETRO3
€62,23
–18 %
SLEZÁK RAV COLORADO Polička skleněná 600 mm, Zlatá Růžová - lesklá COA0900/60ZRL
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
In stock
€42,17 excl. VAT
€51,03
Český výrobce vodovodních baterii. Velká nabídka vodovodních baterii a sprchových setů v retro stylu za příznivé ceny.