Bemeta SABLO: Háček
Code: 160506090Related products
RETRO3
€99,57
–20 %
Bemeta SABLO: Corner shower shelf 160208340
Within a week
€65,83 excl. VAT
€79,65
RETRO3
€70,80
–20 %
Bemeta SABLO: Handle, 300 mm 160307611
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Within a week
€46,81 excl. VAT
€56,64
RETRO3
€68,45
–20 %
Bemeta SABLO: Soap dispenser, 200 ml 160109102
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Within a week
€45,26 excl. VAT
€54,76
RETRO3
€105,90
–20 %
Bemeta SABLO: Double towel holder, 600 mm 160204052
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Within a week
€70,02 excl. VAT
€84,72
RETRO3
€62,23
–20 %
Bemeta SABLO: Toilet brush 160113017
Within a week
€41,14 excl. VAT
€49,78
RETRO3
€24,89
–20 %
Bemeta SABLO: Hook 160106020
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Within a week
€16,45 excl. VAT
€19,91
RETRO3
€63,27
–20 %
Bemeta SABLO: Toilet paper holder with cover 160112010
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Within a week
€41,83 excl. VAT
€50,61
RETRO3
€51,60
–20 %
Bemeta SABLO: Toilet paper holder without cover 160112042
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Within a week
€34,12 excl. VAT
€41,28
RETRO3
€70,53
–20 %
Bemeta SABLO: Towel holder, 600 mm 160204042
Within a week
€46,63 excl. VAT
€56,42
RETRO3
€51,60
–20 %
Bemeta SABLO: Soap dispenser 160108042
Within a week
€34,12 excl. VAT
€41,28
RETRO3
€46,41
–20 %
Bemeta SABLO: Toilet brush holder 160110012
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Within a week
€30,69 excl. VAT
€37,13
RETRO3
€25,41
–19 %
Bemeta SABLO: Double hook 160106032
Within a week
€16,80 excl. VAT
€20,33
RETRO3
€59,12
–20 %
Bemeta SABLO: Towel holder, 450 mm 160204020
Within a week
€39,08 excl. VAT
€47,29
RETRO3
€76,24
–20 %
Bemeta SABLO: Double swivel towel holder, 420 mm 160204190
The average product rating is 3,5 out of 5 stars.
Within a week
€50,40 excl. VAT
€60,99
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | BEMETA SABLO GOLD MATT - RETRO BATHROOM ACCESSORIES |
|---|---|
| Weight: | 0.038 kg |
| EAN: | 8592207041686 |
| Color: | Zlatá, PVD Mat |
| Width: | 16 mm |
| Series: | SABLO |
| Product depth: | 30 mm mm |
| Objem: | ml |
| Technická specifikace: | https://521579.myshoptet.com/user/documents/DalsiDokumenty/TechnickyList_160506090.pdf |
| Výška: | 16 mm |