Bemeta GRINO: Držák ručníků, mat, grafitová
Code: 173204020Related products
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | BEMETA GRINO GRAPHITE MATT - RETRO BATHROOM ACCESSORIES |
|---|---|
| EAN: | 8592207056369 |
| Color: | PVD Mat |
| Objem: | 1.125 l |
| Hloubka balení: | 95.000 mm |
| Material: | Nerez/Mosaz |
| Šířka balení: | 680.000 mm |
| Váha brutto: | 0.886 kg |
| Výška balení: | 60.000 mm |
| Barva 1: | Grafitová |