Bemeta GRINO: Polička, mat, grafitová
Code: 173204022Related products
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | BEMETA GRINO GRAPHITE MATT - RETRO BATHROOM ACCESSORIES |
|---|---|
| EAN: | 8592207056376 |
| Color: | PVD Mat |
| Objem: | 1.463 l |
| Hloubka balení: | 150.000 mm |
| Material: | Nerez/Mosaz |
| Šířka balení: | 470.000 mm |
| Váha brutto: | 0.908 kg |
| Výška balení: | 80.000 mm |
| Barva 1: | Grafitová |