Bemeta ZYRA: WC štětka na pověšení, mat, zlatá light
Code: 174113010Related products
RETRO3
€97,79
–20 %
Bemeta ZYRA: Dávkovač mýdla, 200 ml, mat, zlatá light
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Upon request
€64,65 excl. VAT
€78,23
RETRO3
€19,26
–19 %
Bemeta ZYRA: Háček, mat, zlatá light
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Within a week
€12,74 excl. VAT
€15,41
RETRO3
€48,45
–20 %
Bemeta ZYRA: Držák toaletního papíru, mat, zlatá light
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Within a week
€32,03 excl. VAT
€38,76
RETRO3
€48,65
–20 %
Bemeta ZYRA: Držák ručníků kruhový, mat, zlatá light
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Within a week
€32,17 excl. VAT
€38,92
RETRO3
€76,80
–20 %
Bemeta ZYRA: Držák toaletního papíru s krytem, mat, zlatá light
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Within a week
€50,78 excl. VAT
€61,44
RETRO3
€47,26
–20 %
Bemeta ZYRA: Držák kartáčků, mat, zlatá light
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Within a week
€31,25 excl. VAT
€37,81
RETRO3
€94,82
–20 %
Bemeta ZYRA: Držák ručníků, mat, zlatá light
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Within a week
€62,69 excl. VAT
€75,86
RETRO3
€92,80
–20 %
Bemeta ZYRA: Polička, mat, zlatá light
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Within a week
€61,36 excl. VAT
€74,24
RETRO3
€23,71
–20 %
Bemeta ZYRA: Háček, mat, zlatá light
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Within a week
€15,67 excl. VAT
€18,96
RETRO3
€47,26
–20 %
Bemeta ZYRA: Mýdlenka, mat, zlatá light
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Within a week
€31,25 excl. VAT
€37,81
RETRO3
€25,68
–19 %
Bemeta ZYRA: Háček dvojitý, mat, zlatá light
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Within a week
€16,98 excl. VAT
€20,55
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | BEMETA ZYRA CHAMPAGNE MATT - RETRO BATHROOM ACCESSORIES |
|---|---|
| EAN: | 8592207056116 |
| Color: | PVD Mat |
| Objem: | 5.465 l |
| Hloubka balení: | 135.000 mm |
| Material: | Nerez/Mosaz |
| Šířka balení: | 130.000 mm |
| Váha brutto: | 0.954 kg |
| Výška balení: | 420.000 mm |
| Barva 1: | Zlatá |