Bidet trap 5/4", waste 32mm, rose gold 9607
Code: 9607Related products
Product detailed description
- Sapho brand
- Ordering Code 9607
- Warranty 24 months
- Weight per mj 0,610 kg
- Material Brass
- Color Rose Gold
- Waste diameter 32 mm
- Thread size 1"1/4
Additional parameters
| Category: | SIFONS |
|---|---|
| Weight: | 0.61 kg |
| EAN: | 8590913859908 |
| Color: | Růžové zlato |
| Packaging: | 1ks |
| Material: | Mosaz |
| Průměr odpadu: | 32mm |
| Velikost závitu: | 5/4" |
| Brands: | SAPHO |
| The item has been sold out… | |