Bidet trap 5/4", waste 32mm, nickel 9608
Code: 9608Related products
Product detailed description
| Brand | Sapho |
|---|---|
| Ordering Code | 9608 |
| Warranty | 24 months |
| Weight per mj | 0.610 kg |
| EAN | 8590913861857 |
| Material | Brass |
| Color | |
| Waste Average | 32 mm |
| Thread size | 1"1/4 |
| Brand | Sapho |
|---|---|
| Ordering Code | 9608 |
| Warranty | 24 months |
| Weight per mj | 0.610 kg |
| EAN | 8590913861857 |
| Material | Brass |
| Color | |
| Waste Average | 32 mm |
| Thread size | 1"1/4 |