EPOCA hand shower, 220mm, brass/nickel DOC108
Code: DOC108Related products
RETRO3
€76,73
–13 %
RETRO basin trap 5/4", waste 32 mm, nickel 9598
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€54,55 excl. VAT
€66
RETRO3
€60,82
–14 %
Corner valve with nut, 1/2" x 3/8", nickel 2020NK
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€43,21 excl. VAT
€52,29
RETRO3
€187,35
–14 %
Shower arm 350mm, nickel BR358
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€133,14 excl. VAT
€161,10
RETRO3
€44,49
–14 %
Swivel shower holder, nickel SUP28
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€31,60 excl. VAT
€38,24
RETRO3
€31,02
–13 %
Shower outlet, 50mm diameter, nickel 981NK
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€22,06 excl. VAT
€26,69
RETRO3
€77,14
–14 %
Bidet trap 5/4", waste 32mm, nickel 9608
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€54,82 excl. VAT
€66,33
RETRO3
€56,73
–14 %
POWERFLEX braided shower hose, 175 cm, nickel FLE10NK
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€40,31 excl. VAT
€48,78
RETRO3
€277,14
–14 %
ANTEA pedestal bidet mixer with spout, nickel 3188
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€196,97 excl. VAT
€238,33
RETRO3
€175,10
–14 %
ANTEA wall-mounted mixer, nickel 3068
Delivery approx. 3 weeks
€124,44 excl. VAT
€150,57
RETRO3
FREEFREE
€424,08
–14 %
ANTEA high basin mixer with spout, height 300mm, nickel 3278L
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€301,40 excl. VAT
€364,69
RETRO3
FREEFREE
€338,37
–14 %
ANTEA three-element basin mixer with retro spout, with spout, nickel 3228
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€240,48 excl. VAT
€290,98
RETRO3
FREEFREE
€673,06
–14 %
ANTEA five-element bath edge mixer with retro spout, nickel 3888
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€478,36 excl. VAT
€578,82
RETRO3
€130,20
–14 %
ANTEA držák sprchy s vyústěním, nikl 981R8
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€92,53 excl. VAT
€111,96
RETRO3
€228,16
–14 %
ANTEA stand mixer with retro spout, nickel 3128
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€162,15 excl. VAT
€196,20
RETRO3
€56,73
–14 %
ANTEA hand shower, 180mm, brass/nickel DOC28
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€40,31 excl. VAT
€48,78
RETRO3
€183,27
–14 %
ANTEA pedestal sink mixer, height 265mm, nickel 3118
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€130,24 excl. VAT
€157,59
Product detailed description
| Brand | Sapho |
|---|---|
| Ordering Code | DOC108 |
| Warranty | 24 months |
| Weight per mj | 0.340 kg |
| EAN | 8590913861826 |
| Dimensions | 220 mm |
| Color | |
| Material | Brass |
| Shape | Retro |
| Feature | One Feature |
Hand Shower.
- length: 220 mm
- diameter: 75 mm
- material: brass, plastic handle
- Surface Finish: nickel
1 feature:
![]()
Additional parameters
| Category: | ANTEA NICKEL RETRO CROSSHEAD TAPS |
|---|---|
| Weight: | 0.34 kg |
| EAN: | 8590913861826 |
| Color: | Nikl |
| Length: | 220mm |
| Face: | Retro |
| Packaging: | 1ks |
| Funkce sprchy: | Déšť |
| Ostatní: | Jedna funkce |
| Průměr_Ø: | 75mm |
| Brands: | SAPHO |
| Material: | Mosaz |
RETRO3
€48,57
–14 %
EPOCA hand shower, 210mm, brass/chrome DOC101
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Central warehouse
€34,51 excl. VAT
€41,76
EPOCA hand shower head, chrome 1 function: rain
RETRO3
€81,22
–14 %
EPOCA hand shower, 210mm, brass/bronze DOC106
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Central warehouse
€57,72 excl. VAT
€69,84
RETRO3
€93,47
–14 %
EPOCA hand shower, 220mm, brass/pink gold DOC107
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€66,42 excl. VAT
€80,37
RETRO3
€89,39
–14 %
EPOCA hand shower, 220mm, brass/gold DOC105
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€63,52 excl. VAT
€76,86
RETRO3
€44,49
–14 %
DREAMART hand shower, 230mm, chrome DOC148
Central warehouse
€31,60 excl. VAT
€38,24