Shower outlet, 50mm diameter, nickel 981NK
Code: 981NKRelated products
RETRO3
€76,73
–13 %
RETRO basin trap 5/4", waste 32 mm, nickel 9598
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€54,55 excl. VAT
€66
RETRO3
€60,82
–14 %
Corner valve with nut, 1/2" x 3/8", nickel 2020NK
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€43,21 excl. VAT
€52,29
RETRO3
€187,35
–14 %
Shower arm 350mm, nickel BR358
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€133,14 excl. VAT
€161,10
RETRO3
€44,49
–14 %
Swivel shower holder, nickel SUP28
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€31,60 excl. VAT
€38,24
RETRO3
€85,31
–14 %
EPOCA hand shower, 220mm, brass/nickel DOC108
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€60,62 excl. VAT
€73,35
RETRO3
€77,14
–14 %
Bidet trap 5/4", waste 32mm, nickel 9608
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€54,82 excl. VAT
€66,33
RETRO3
€56,73
–14 %
POWERFLEX braided shower hose, 175 cm, nickel FLE10NK
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€40,31 excl. VAT
€48,78
RETRO3
€56,73
–14 %
ANTEA hand shower, 180mm, brass/nickel DOC28
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€40,31 excl. VAT
€48,78
RETRO3
€183,27
–14 %
ANTEA pedestal sink mixer, height 265mm, nickel 3118
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€130,24 excl. VAT
€157,59
RETRO3
€305,71
–14 %
ANTEA three-element basin mixer with spout, nickel 3028
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€217,27 excl. VAT
€262,90
RETRO3
€142,45
–14 %
ANTEA shower rod, sliding holder, 670mm, nickel SAL0038
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€101,23 excl. VAT
€122,49
RETRO3
FREEFREE
€350,61
–14 %
ANTEA wall-mounted bath mixer complete, nickel 3018
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Delivery approx. 4 weeks
€249,18 excl. VAT
€301,51
RETRO3
FREEFREE
€673,06
–14 %
ANTEA five-element bath edge mixer with retro spout, nickel 3888
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€478,36 excl. VAT
€578,82
RETRO3
€130,20
–14 %
ANTEA držák sprchy s vyústěním, nikl 981R8
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€92,53 excl. VAT
€111,96
RETRO3
FREEFREE
€415,92
–14 %
ANTEA pedestal basin mixer with spout, height 245mm, nickel 3178L
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€295,60 excl. VAT
€357,67
RETRO3
FREEFREE
€828,16
–14 %
ANTEA shower column for connection to mixer, overhead, hand shower, telescopic, nickel SET038
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€588,60 excl. VAT
€712,20
Product detailed description
| Brand | Sapho |
|---|---|
| Ordering Code | 981NK |
| Warranty | 24 months |
| Weight per mj | 0.209 kg |
| EAN | 8590913861796 |
| Installation | Installation |
| Dimensions | 50 mm |
| Color | |
| Material | Brass |
| Shape | Retro |
Shower outlet for concealed faucets
- Connection: 1/2˝
- Diameter: 50 mm
- Material: brass
- Finish: nickel
Additional parameters
| Category: | ANTEA NICKEL RETRO CROSSHEAD TAPS |
|---|---|
| Weight: | 0.21 kg |
| EAN: | 8590913861796 |
| Color: | Nikl |
| Installation: | Nástěnná |
| Product depth: | 26mm mm |
| Face: | Retro |
| Packaging: | 1ks |
| Průměr_Ø: | 51mm |
| Brands: | SAPHO |
| Material: | Mosaz |
RETRO3
€31,02
–13 %
Shower outlet, 50mm diameter, bronze 9816
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Central warehouse
€22,06 excl. VAT
€26,69
Retro shower outlet for basin mixer bronze
RETRO3
€32,24
–14 %
Shower outlet, diameter 50mm, gold 9815
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€22,90 excl. VAT
€27,71