Shower arm 350mm, nickel BR358
Code: BR358Related products
RETRO3
€76,73
–13 %
RETRO basin trap 5/4", waste 32 mm, nickel 9598
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€54,55 excl. VAT
€66
RETRO3
€60,82
–14 %
Corner valve with nut, 1/2" x 3/8", nickel 2020NK
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€43,21 excl. VAT
€52,29
RETRO3
€44,49
–14 %
Swivel shower holder, nickel SUP28
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€31,60 excl. VAT
€38,24
RETRO3
€31,02
–13 %
Shower outlet, 50mm diameter, nickel 981NK
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€22,06 excl. VAT
€26,69
RETRO3
€85,31
–14 %
EPOCA hand shower, 220mm, brass/nickel DOC108
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€60,62 excl. VAT
€73,35
RETRO3
€77,14
–14 %
Bidet trap 5/4", waste 32mm, nickel 9608
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€54,82 excl. VAT
€66,33
RETRO3
€56,73
–14 %
POWERFLEX braided shower hose, 175 cm, nickel FLE10NK
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€40,31 excl. VAT
€48,78
RETRO3
€228,16
–14 %
ANTEA stand mixer with retro spout, nickel 3128
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€162,15 excl. VAT
€196,20
RETRO3
€220
–14 %
ANTEA concealed switch, lever, nickel DEVIN108
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€156,35 excl. VAT
€189,18
RETRO3
€171,02
–14 %
ANTEA wall-mounted shower mixer, nickel 3868
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Central warehouse
€121,54 excl. VAT
€147,06
RETRO3
€175,10
–14 %
ANTEA wall-mounted mixer, nickel 3068
Dodání do 14 dní
€124,44 excl. VAT
€150,57
RETRO3
€56,73
–14 %
ANTEA hand shower, 180mm, brass/nickel DOC28
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€40,31 excl. VAT
€48,78
RETRO3
€130,20
–14 %
ANTEA držák sprchy s vyústěním, nikl 981R8
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€92,53 excl. VAT
€111,96
RETRO3
FREEFREE
€424,08
–14 %
ANTEA high basin mixer with spout, height 300mm, nickel 3278L
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€301,40 excl. VAT
€364,69
RETRO3
€81,22
–14 %
ANTEA concealed valve, cold, nickel 3058C
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€57,72 excl. VAT
€69,84
RETRO3
FREEFREE
€293,47
–14 %
ANTEA shower head, diameter 200mm, nickel SOF2008
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€208,57 excl. VAT
€252,37
Product detailed description
| Brand | Sapho |
|---|---|
| Ordering Code | BR358 |
| Warranty | 24 months |
| Weight per mj | 0.470 kg |
| EAN | 8590913861772 |
| Installation | Installation |
| Dimensions | 350 mm length |
| Color | |
| Material | Brass |
| Shape | Retro |
Shoulder 350 mm, 1/2"
Additional parameters
| Category: | ANTEA NICKEL RETRO CROSSHEAD TAPS |
|---|---|
| Weight: | 0.47 kg |
| EAN: | 8590913861772 |
| Color: | Nikl |
| Length: | 350mm |
| Installation: | Nástěnná |
| Product depth: | 350mm mm |
| Face: | Retro |
| Packaging: | 1ks |
| Brands: | SAPHO |
| Material: | Mosaz |
RETRO3
€187,35
–14 %
Shower arm 350mm, bronze BR356
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Central warehouse
€133,14 excl. VAT
€161,10
RETRO3
€101,63
–14 %
Shower arm 350 mm, chrome, L-shape BR351
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Central warehouse
€72,22 excl. VAT
€87,39
RETRO3
€191,43
–14 %
Shower arm 350mm, gold BR355
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€136,04 excl. VAT
€164,61