ANTEA retro nástěnná baterie, horní ramínko, nikl 3368
Code: 3368-2Related products
RETRO3
FREEFREE
€673,06
–14 %
ANTEA five-element bath edge mixer with retro spout, nickel 3888
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€478,36 excl. VAT
€578,82
RETRO3
€130,20
–14 %
ANTEA držák sprchy s vyústěním, nikl 981R8
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€92,53 excl. VAT
€111,96
RETRO3
€171,02
–14 %
ANTEA wall-mounted shower mixer, nickel 3868
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Central warehouse
€121,54 excl. VAT
€147,06
RETRO3
FREEFREE
€705,71
–14 %
ANTEA five-element bath rim mixer, nickel 3318
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€501,57 excl. VAT
€606,90
RETRO3
€277,14
–14 %
ANTEA pedestal bidet mixer with spout, nickel 3188
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€196,97 excl. VAT
€238,33
RETRO3
FREEFREE
€415,92
–14 %
ANTEA pedestal basin mixer with spout, height 245mm, nickel 3178L
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€295,60 excl. VAT
€357,67
RETRO3
FREEFREE
€350,61
–14 %
ANTEA wall-mounted bath mixer complete, nickel 3018
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Delivery approx. 4 weeks
€249,18 excl. VAT
€301,51
RETRO3
FREEFREE
€293,47
–14 %
ANTEA shower head, diameter 200mm, nickel SOF2008
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€208,57 excl. VAT
€252,37
RETRO3
€273,06
–14 %
ANTEA pedestal basin mixer with spout, nickel 3178
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€194,07 excl. VAT
€234,82
RETRO3
€85,31
–14 %
EPOCA hand shower, 220mm, brass/nickel DOC108
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€60,62 excl. VAT
€73,35
RETRO3
€220
–14 %
ANTEA concealed switch, lever, nickel DEVIN108
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€156,35 excl. VAT
€189,18
RETRO3
€183,27
–14 %
ANTEA pedestal sink mixer, height 265mm, nickel 3118
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€130,24 excl. VAT
€157,59
RETRO3
€56,73
–14 %
POWERFLEX braided shower hose, 175 cm, nickel FLE10NK
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€40,31 excl. VAT
€48,78
RETRO3
€81,22
–14 %
ANTEA concealed mixer valve, warm, nickel 3058H
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€57,72 excl. VAT
€69,84
RETRO3
€31,02
–13 %
Shower outlet, 50mm diameter, nickel 981NK
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€22,06 excl. VAT
€26,69
RETRO3
€175,10
–14 %
ANTEA wall-mounted mixer, nickel 3068
Dodání do 14 dní
€124,44 excl. VAT
€150,57
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | ANTEA NICKEL RETRO CROSSHEAD TAPS |
|---|---|
| Warranty: | 72 měsíců |
| Weight: | 1.23 kg |
| EAN: | 8590913973932 |
| Color: | Nikl |
| Series: | Antea |
| Installation: | Nástěnná 150 mm |
| Control: | Kohoutek |
| Style: | Retro |
| Face: | Retro |
| Packaging: | 1ks |
| Nástěnná: | 154 mm |
| Ostatní: | Otočné ramínko |
| Brands: | SAPHO |
| Material: | Mosaz |
RETRO3
€175,10
–14 %
ANTEA retro nástěnná baterie, horní ramínko, chrom 3361
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Central warehouse
€124,44 excl. VAT
€150,57
RETRO3
€232,24
–14 %
ANTEA retro nástěnná baterie, horní ramínko, bronz 3366
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Central warehouse
€165,05 excl. VAT
€199,71
RETRO3
€199,59
–14 %
ANTEA retro nástěnná baterie, horní ramínko, chrom/zlato 3362
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Central warehouse
€141,84 excl. VAT
€171,63
RETRO3
€240,41
–14 %
ANTEA retro nástěnná baterie, horní ramínko, zlato 3365
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€170,85 excl. VAT
€206,73