ANTEA retro nástěnná baterie, horní ramínko, chrom/zlato 3362
Code: 3362-2Related products
RETRO3
FREEFREE
€305,71
–14 %
ANTEA wall-mounted bath mixer complete, chrome/gold 3012
The average product rating is 4,4 out of 5 stars.
Central warehouse
€217,27 excl. VAT
€262,90
Antea wall mounted bath mixer with handset chrome/gold 3012
RETRO3
FREEFREE
€579,18
–36 %
ANTEA five-element bath rim mixer with retro spout, chrome/gold 3882
Central warehouse
€303,26 excl. VAT
€366,94
RETRO3
€260,82
–14 %
ANTEA three-element basin mixer with spout, chrome/gold 3022
Central warehouse
€185,36 excl. VAT
€224,29
RETRO3
€158,78
–14 %
ANTEA wall-mounted mixer, chrome/gold 3062
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€112,83 excl. VAT
€136,53
RETRO3
FREEFREE
€358,78
–14 %
ANTEA pedestal basin mixer with spout, height 300mm, chrome/gold 3272L
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Central warehouse
€254,98 excl. VAT
€308,53
RETRO3
€158,78
–14 %
ANTEA pedestal sink mixer, height 265mm, chrome/gold 3112
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Central warehouse
€112,83 excl. VAT
€136,53
RETRO3
€158,78
–14 %
ANTEA pedestal sink mixer, height 275mm, chrome/gold 3092
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€112,83 excl. VAT
€136,53
RETRO3
€81,22
–14 %
ANTEA držák sprchy s vyústěním, chrom/zlato 981R2
Central warehouse
€57,72 excl. VAT
€69,84
RETRO3
€162,86
–14 %
ANTEA concealed switch, chrome/gold DEVIN22
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€115,74 excl. VAT
€140,04
RETRO3
€203,67
–14 %
ANTEA pedestal sink mixer with retro spout, chrome/gold 3122
Central warehouse
€144,74 excl. VAT
€175,14
RETRO3
€134,29
–14 %
ANTEA wall-mounted shower mixer, chrome/gold 3862
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Central warehouse
€95,43 excl. VAT
€115,47
RETRO3
€207,76
–14 %
ANTEA pedestal bidet mixer with spout, chrome/gold 3182
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Central warehouse
€147,64 excl. VAT
€178,65
RETRO3
FREEFREE
€607,76
–14 %
ANTEA five-element bath rim mixer, chrome/gold 3312
Delivery approx. 4 weeks
€431,94 excl. VAT
€522,65
RETRO3
€240,41
–14 %
ANTEA basin mixer with retro spout and spout, chrome/gold 3372
Central warehouse
€170,85 excl. VAT
€206,73
RETRO3
FREEFREE
€342,45
–14 %
ANTEA high basin mixer with spout, height 245mm, chrome/gold 3172L
Central warehouse
€243,38 excl. VAT
€294,49
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | ANTEA CHROME / GOLD RETRO CROSSHEAD TAPS |
|---|---|
| Warranty: | 72 měsíců |
| Weight: | 1.23 kg |
| EAN: | 8590913973949 |
| Color: | Chrom/Zlato |
| Series: | Antea |
| Installation: | Nástěnná 150 mm |
| Control: | Kohoutek |
| Style: | Retro |
| Face: | Retro |
| Packaging: | 1ks |
| Nástěnná: | 151 mm |
| Ostatní: | Otočné ramínko |
| Brands: | SAPHO |
| Material: | Mosaz |
RETRO3
€175,10
–14 %
ANTEA retro nástěnná baterie, horní ramínko, chrom 3361
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Central warehouse
€124,44 excl. VAT
€150,57
RETRO3
€240,41
–14 %
ANTEA retro nástěnná baterie, horní ramínko, zlato 3365
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€170,85 excl. VAT
€206,73
RETRO3
€232,24
–14 %
ANTEA retro nástěnná baterie, horní ramínko, bronz 3366
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Central warehouse
€165,05 excl. VAT
€199,71
RETRO3
€232,24
–14 %
ANTEA retro nástěnná baterie, horní ramínko, nikl 3368
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€165,05 excl. VAT
€199,71