ANTEA retro nástěnná baterie, horní ramínko, bronz 3366
Code: 3366-2Related products
ANTEA retro wall-mounted bath mixer complete, bronze (3016)
Countersunk soap dispenser, bronze SP004
Retro Hand Shower Head Bronze
ANTEA pedestal basin mixer with spout, height 300mm, bronze 3276L
ANTEA high-rise basin mixer with spout, height 245mm, bronze 3176L
Retro pedestal sink mixer bronze.
Retro shower set bronze with hand and overhead shower on rod and mixer tap.
Retro ANTEA wall mounted mixer 150mm spacing bronze 3066
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | ANTEA BRONZE RETRO CROSSHEAD TAPS |
|---|---|
| Warranty: | 72 měsíců |
| Weight: | 1.23 kg |
| EAN: | 8590913973918 |
| Color: | Bronz |
| Series: | Antea |
| Installation: | Nástěnná 150 mm |
| Control: | Kohoutek |
| Style: | Retro |
| Face: | Retro |
| Packaging: | 1ks |
| Nástěnná: | 152 mm |
| Ostatní: | Otočné ramínko |
| Brands: | SAPHO |
| Material: | Mosaz |