ANTEA shower rod, sliding holder, 670mm, nickel SAL0038
Code: SAL0038Related products
RETRO3
€293,47
–14 %
ANTEA pedestal basin mixer with spout, nickel 3278
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€208,57 excl. VAT
€252,37
RETRO3
€273,06
–14 %
ANTEA pedestal basin mixer with spout, nickel 3178
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€194,07 excl. VAT
€234,82
RETRO3
FREEFREE
€415,92
–14 %
ANTEA pedestal basin mixer with spout, height 245mm, nickel 3178L
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€295,60 excl. VAT
€357,67
RETRO3
€175,10
–14 %
ANTEA wall-mounted mixer, nickel 3068
Dodání do 14 dní
€124,44 excl. VAT
€150,57
RETRO3
FREEFREE
€350,61
–14 %
ANTEA wall-mounted bath mixer complete, nickel 3018
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Delivery approx. 4 weeks
€249,18 excl. VAT
€301,51
RETRO3
€183,27
–14 %
ANTEA pedestal sink mixer, height 265mm, nickel 3118
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€130,24 excl. VAT
€157,59
RETRO3
€277,14
–14 %
ANTEA pedestal bidet mixer with spout, nickel 3188
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€196,97 excl. VAT
€238,33
RETRO3
FREEFREE
€705,71
–14 %
ANTEA five-element bath rim mixer, nickel 3318
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€501,57 excl. VAT
€606,90
RETRO3
€305,71
–14 %
ANTEA three-element basin mixer with spout, nickel 3028
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€217,27 excl. VAT
€262,90
RETRO3
€228,16
–14 %
ANTEA stand mixer with retro spout, nickel 3128
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€162,15 excl. VAT
€196,20
RETRO3
FREEFREE
€424,08
–14 %
ANTEA high basin mixer with spout, height 300mm, nickel 3278L
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€301,40 excl. VAT
€364,69
RETRO3
FREEFREE
€1 436,33
–14 %
ANTEA shower column with thermostatic mixer, nickel SET048
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€1 020,84 excl. VAT
€1 235,22
RETRO3
€273,06
–14 %
ANTEA pedestal basin mixer with retro spout, nickel 3378
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€194,07 excl. VAT
€234,82
RETRO3
FREEFREE
€338,37
–14 %
ANTEA three-element basin mixer with retro spout, with spout, nickel 3228
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€240,48 excl. VAT
€290,98
RETRO3
FREEFREE
€673,06
–14 %
ANTEA five-element bath edge mixer with retro spout, nickel 3888
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€478,36 excl. VAT
€578,82
RETRO3
FREEFREE
€828,16
–14 %
ANTEA shower column for connection to mixer, overhead, hand shower, telescopic, nickel SET038
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€588,60 excl. VAT
€712,20
Product detailed description
| Značka | Reitano Rubinetteria |
|---|---|
| Série | ANTEA |
| Objednací kód | SAL0038 |
| Záruka | 24 měsíců |
| Hmotnost za mj | 1,150 kg |
| EAN | 8590913861833 |
| Rozměry | 570 mm |
| Barva | |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Retro |
EPOCA/ANTEA posuvný držák sprchy
- Rozteč šroubů pro uchycení: 550 mm
- Materiál: mosaz
- Povrchová úprava: nikl
Additional parameters
| Category: | ANTEA NICKEL RETRO CROSSHEAD TAPS |
|---|---|
| Weight: | 1.15 kg |
| EAN: | 8590913861833 |
| Color: | Nikl |
| Length: | 670mm |
| Series: | Antea |
| Product depth: | 66mm mm |
| Face: | Retro |
| Packaging: | 1ks |
| Rozměr průřezu tyče: | Průměr 18 mm |
| Brands: | SAPHO |
| Material: | Mosaz |
RETRO3
€146,53
–14 %
ANTEA shower rod, sliding holder, 670mm, gold SAL0035
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€104,13 excl. VAT
€126
RETRO3
€150,61
–14 %
ANTEA shower rod, sliding bracket, 670mm, rose gold SAL0037
Central warehouse
€107,03 excl. VAT
€129,51
RETRO3
€122,04
–14 %
ANTEA shower rod, sliding holder, 670mm, chrome SAL0031
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Central warehouse
€86,73 excl. VAT
€104,94
RETRO3
€142,45
–14 %
ANTEA shower rod, sliding holder, 670mm, bronze SAL0036
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Central warehouse
€101,23 excl. VAT
€122,49