ANTEA shower rod, sliding holder, 670mm, chrome SAL0031
Code: SAL0031Related products
RETRO3
€13,06
–14 %
LUX braided shower hose, extendable 150-180cm, chrome FSACC293
Central warehouse
€9,27 excl. VAT
€11,22
RETRO3
€36,33
–14 %
ANTEA hand shower, 180mm, brass/chrome DOC21
The average product rating is 4,9 out of 5 stars.
Central warehouse
€25,80 excl. VAT
€31,22
RETRO3
€48,57
–14 %
EPOCA hand shower, 210mm, brass/chrome DOC101
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Central warehouse
€34,51 excl. VAT
€41,76
EPOCA hand shower head, chrome 1 function: rain
RETRO3
€101,63
–14 %
Shower arm 350 mm, chrome, L-shape BR351
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Central warehouse
€72,22 excl. VAT
€87,39
RETRO3
€75,92
–13 %
Wall-mounted shower with swivel joint, chrome 9041
The average product rating is 4,0 out of 5 stars.
Central warehouse
€53,98 excl. VAT
€65,31
RETRO3
€122,04
–14 %
ANTEA wall-mounted shower mixer, chrome 3861
The average product rating is 4,8 out of 5 stars.
Central warehouse
€86,73 excl. VAT
€104,94
RETRO3
€134,29
–14 %
ANTEA wall-mounted shower mixer, chrome/gold 3862
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Central warehouse
€95,43 excl. VAT
€115,47
RETRO3
€146,53
–14 %
KIRKÉ wall-mounted bath mixer, chrome KI10C
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Central warehouse
€104,13 excl. VAT
€126
RETRO3
€264,90
–53 %
BEBÉ concealed shower mixer, 2 outlets, chrome BB042
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Central warehouse
€100,86 excl. VAT
€122,04
Product detailed description
EPOCA/ANTEA sliding shower holder.
Length of the rod: 570 mm
Length of the rod including caps: 620 mm.
Spacing of the mounting screws: 550 mm
Material: brass.
Surface finishing: chrome.
Additional parameters
| Category: | RETRO SHOWER SETS / COLUMNS |
|---|---|
| Weight: | 1.15 kg |
| EAN: | 8024587004444 |
| Color: | Chrom |
| Length: | 670mm |
| Series: | Antea |
| Product depth: | 66mm mm |
| Face: | Retro |
| Packaging: | 1ks |
| Rozměr průřezu tyče: | Průměr 18 mm |
| Brands: | SAPHO |
| Material: | Mosaz |
RETRO3
€142,45
–14 %
ANTEA shower rod, sliding holder, 670mm, bronze SAL0036
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Central warehouse
€101,23 excl. VAT
€122,49
RETRO3
€146,53
–14 %
ANTEA shower rod, sliding holder, 670mm, gold SAL0035
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€104,13 excl. VAT
€126
RETRO3
€150,61
–14 %
ANTEA shower rod, sliding bracket, 670mm, rose gold SAL0037
Central warehouse
€107,03 excl. VAT
€129,51
RETRO3
€142,45
–14 %
ANTEA shower rod, sliding holder, 670mm, nickel SAL0038
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€101,23 excl. VAT
€122,49