BEBÉ concealed shower mixer, 2 outlets, chrome BB042
Code: BB042Related products
RETRO3
€146,53
–14 %
DREAMART overhead shower, diameter 208mm, stainless steel gloss SOF2000
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Central warehouse
€104,13 excl. VAT
€126
RETRO3
€101,63
–14 %
Shower arm 350 mm, chrome, L-shape BR351
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Central warehouse
€72,22 excl. VAT
€87,39
RETRO3
€36,33
–14 %
ANTEA hand shower, 180mm, brass/chrome DOC21
The average product rating is 4,9 out of 5 stars.
Central warehouse
€25,80 excl. VAT
€31,22
RETRO3
€122,04
–14 %
ANTEA shower rod, sliding holder, 670mm, chrome SAL0031
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Central warehouse
€86,73 excl. VAT
€104,94
RETRO3
€9,80
–14 %
POWERFLEX braided shower hose, 150 cm, chrome FLEX150
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Central warehouse
€6,95 excl. VAT
€8,41
€18,33
–8 %
Shower outlet, O 50 mm, chrome SC371
Central warehouse
€13,93 excl. VAT
€16,86
RETRO3
€407,76
–50 %
BEBÉ pedestal basin mixer with high basin without spout, extended spout, chrome BB007
Central warehouse
€168,32 excl. VAT
€203,67
RETRO3
€203,67
–14 %
BEBÉ concealed shower mixer, 1 outlet, chrome BB041
Na objednávku, dodání za 3-4 měsíce
€144,74 excl. VAT
€175,14
RETRO3
€281,22
–49 %
BEBÉ wall-mounted shower mixer, chrome BB011
Central warehouse
€117,73 excl. VAT
€142,45
RETRO3
€387,35
–47 %
BEBÉ pedestal basin mixer, chrome BB018
Central warehouse
€168,32 excl. VAT
€203,67
RETRO3
€403,67
–49 %
BEBÉ wall-mounted bath mixer, chrome BB010
Central warehouse
€168,32 excl. VAT
€203,67
RETRO3
FREEFREE
€1 117,96
–37 %
BEBÉ bath mixer for floor connection, chrome BB021
Central warehouse
€573,12 excl. VAT
€693,47
RETRO3
€281,22
–14 %
BEBÉ stojánková umyvadlová baterie, chrom BB002
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Na objednávku, dodání za 3-4 měsíce
€199,87 excl. VAT
€241,84
RETRO3
€285,31
–52 %
BEBÉ pedestal bidet mixer without spout, chrome BB003
Central warehouse
€110,98 excl. VAT
€134,29
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | BEBÉ CHROME RETRO LEVER TAPS |
|---|---|
| Warranty: | 72 měsíců |
| Weight: | 1.736 kg |
| EAN: | 8590913936142 |
| Color: | Chrom |
| Length: | 156mm |
| Width: | 106mm |
| Series: | BEBÉ |
| Installation: | Podomítková |
| Control: | Páka |
| Face: | Design |
| Typ kartuše: | 35mm |
| Packaging: | 1ks |
| Druh přepínače na sprchu: | Tlakový |
| Ostatní: | Dvoucestné |
| Brands: | SAPHO |
| Material: | Mosaz |
RETRO3
€187,35
–14 %
DREAMART concealed shower mixer, 2 outlets, chrome DA042
Central warehouse
€133,14 excl. VAT
€161,10
RETRO3
€366,94
–14 %
BEBÉ concealed shower mixer, 2 outlets, bronze BB042/18
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Na objednávku, dodání za 3-4 měsíce
€260,79 excl. VAT
€315,55