ANTEA pedestal basin mixer with retro spout, nickel 3378
Code: 3378Related products
RETRO3
€60,82
–14 %
Corner valve with nut, 1/2" x 3/8", nickel 2020NK
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€43,21 excl. VAT
€52,29
RETRO3
€76,73
–13 %
RETRO basin trap 5/4", waste 32 mm, nickel 9598
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€54,55 excl. VAT
€66
RETRO3
€175,10
–14 %
ANTEA wall-mounted mixer, nickel 3068
Delivery approx. 3 weeks
€124,44 excl. VAT
€150,57
RETRO3
€171,02
–14 %
ANTEA wall-mounted shower mixer, nickel 3868
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Central warehouse
€121,54 excl. VAT
€147,06
RETRO3
FREEFREE
€350,61
–14 %
ANTEA wall-mounted bath mixer complete, nickel 3018
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Delivery approx. 4 weeks
€249,18 excl. VAT
€301,51
RETRO3
FREEFREE
€673,06
–14 %
ANTEA five-element bath edge mixer with retro spout, nickel 3888
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€478,36 excl. VAT
€578,82
RETRO3
FREEFREE
€705,71
–14 %
ANTEA five-element bath rim mixer, nickel 3318
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€501,57 excl. VAT
€606,90
RETRO3
FREEFREE
€1 436,33
–14 %
ANTEA shower column with thermostatic mixer, nickel SET048
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€1 020,84 excl. VAT
€1 235,22
RETRO3
€277,14
–14 %
ANTEA pedestal bidet mixer with spout, nickel 3188
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€196,97 excl. VAT
€238,33
RETRO3
€293,47
–14 %
ANTEA pedestal basin mixer with spout, nickel 3278
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€208,57 excl. VAT
€252,37
RETRO3
€273,06
–14 %
ANTEA pedestal basin mixer with spout, nickel 3178
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€194,07 excl. VAT
€234,82
RETRO3
FREEFREE
€415,92
–14 %
ANTEA pedestal basin mixer with spout, height 245mm, nickel 3178L
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€295,60 excl. VAT
€357,67
RETRO3
€142,45
–14 %
ANTEA shower rod, sliding holder, 670mm, nickel SAL0038
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€101,23 excl. VAT
€122,49
RETRO3
€220
–14 %
ANTEA concealed switch, lever, nickel DEVIN108
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€156,35 excl. VAT
€189,18
RETRO3
€81,22
–14 %
ANTEA concealed mixer valve, warm, nickel 3058H
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€57,72 excl. VAT
€69,84
RETRO3
€81,22
–14 %
ANTEA concealed valve, cold, nickel 3058C
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€57,72 excl. VAT
€69,84
Product detailed description
| Značka | Reitano Rubinetteria |
|---|---|
| Série | ANTEA |
| Objednací kód | 3378 |
| Záruka | 72 měsíců |
| Hmotnost za mj | 2,340 kg |
| EAN | 8590913861598 |
| Instalace | Stojánková |
| Rozměry | 240 mm výška |
| Barva | |
| Materiál | Mosaz |
| Druh ovládání | Kohoutek |
| Tvar | Retro |
| Výbava | Vysoká umyvadlová, Otočné, S výpustí |
Balení obsahuje uzavírací výpusť a přívodní flexibilní hadice.
Additional parameters
| Category: | ANTEA NICKEL RETRO CROSSHEAD TAPS |
|---|---|
| Weight: | 2.34 kg |
| EAN: | 8590913861598 |
| Color: | Nikl |
| Length: | 225mm |
| Width: | 172mm |
| Series: | Antea |
| Installation: | Stojánková |
| Control: | Kohoutek |
| Product depth: | 195mm mm |
| Face: | Retro |
| Packaging: | 1ks |
| Ostatní: | Otočné ramínko, Svýpustí |
| Výška výtoku: | 173mm |
| Brands: | SAPHO |
| Material: | Mosaz |
RETRO3
€285,31
–14 %
ANTEA pedestal basin mixer with retro spout with spout, gold 3375
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€202,77 excl. VAT
€245,35
RETRO3
€240,41
–14 %
ANTEA basin mixer with retro spout and spout, chrome/gold 3372
Central warehouse
€170,85 excl. VAT
€206,73
RETRO3
€220
–14 %
ANTEA basin mixer with retro spout and spout, chrome 3371
The average product rating is 4,8 out of 5 stars.
Central warehouse
€156,35 excl. VAT
€189,18
RETRO3
€273,06
–14 %
ANTEA basin mixer with retro spout and spout, bronze 3376
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Central warehouse
€194,07 excl. VAT
€234,82