Corner valve with nut, 1/2" x 3/8", nickel 2020NK
Code: 2020NKRelated products
Product detailed description
| Značka | Reitano Rubinetteria |
|---|---|
| Série | ANTEA |
| Objednací kód | 2020NK |
| Záruka | 24 měsíců |
| Hmotnost za mj | 0,270 kg |
| EAN | 8590913861888 |
| Materiál | Mosaz |
| Barva | Nikl |
| Velikost závitu | 1/2 "x3/8" |
Additional parameters
| Category: | ANGLE VALVES |
|---|---|
| Weight: | 0.27 kg |
| EAN: | 8590913861888 |
| Color: | Nikl |
| Series: | Antea |
| Packaging: | 1ks |
| Velikost závitu: | 1/2"x3/8" |
| Vybavení: | S filtrem |
| Brands: | SAPHO |
| Material: | Mosaz |
