POWERFLEX braided shower hose, 175 cm, nickel FLE10NK
Code: FLE10NKRelated products
RETRO3
€76,73
–13 %
RETRO basin trap 5/4", waste 32 mm, nickel 9598
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€54,55 excl. VAT
€66
RETRO3
€60,82
–14 %
Corner valve with nut, 1/2" x 3/8", nickel 2020NK
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€43,21 excl. VAT
€52,29
RETRO3
€187,35
–14 %
Shower arm 350mm, nickel BR358
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€133,14 excl. VAT
€161,10
RETRO3
€44,49
–14 %
Swivel shower holder, nickel SUP28
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€31,60 excl. VAT
€38,24
RETRO3
€31,02
–13 %
Shower outlet, 50mm diameter, nickel 981NK
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€22,06 excl. VAT
€26,69
RETRO3
€85,31
–14 %
EPOCA hand shower, 220mm, brass/nickel DOC108
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€60,62 excl. VAT
€73,35
RETRO3
€77,14
–14 %
Bidet trap 5/4", waste 32mm, nickel 9608
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€54,82 excl. VAT
€66,33
RETRO3
€56,73
–14 %
ANTEA hand shower, 180mm, brass/nickel DOC28
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€40,31 excl. VAT
€48,78
RETRO3
FREEFREE
€293,47
–14 %
ANTEA shower head, diameter 200mm, nickel SOF2008
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€208,57 excl. VAT
€252,37
RETRO3
FREEFREE
€705,71
–14 %
ANTEA five-element bath rim mixer, nickel 3318
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€501,57 excl. VAT
€606,90
RETRO3
€232,24
–14 %
ANTEA retro nástěnná baterie, horní ramínko, nikl 3368
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€165,05 excl. VAT
€199,71
RETRO3
€81,22
–14 %
ANTEA concealed mixer valve, warm, nickel 3058H
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€57,72 excl. VAT
€69,84
RETRO3
€305,71
–14 %
ANTEA three-element basin mixer with spout, nickel 3028
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€217,27 excl. VAT
€262,90
RETRO3
FREEFREE
€828,16
–14 %
ANTEA shower column for connection to mixer, overhead, hand shower, telescopic, nickel SET038
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€588,60 excl. VAT
€712,20
RETRO3
€130,20
–14 %
ANTEA držák sprchy s vyústěním, nikl 981R8
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€92,53 excl. VAT
€111,96
RETRO3
€81,22
–14 %
ANTEA concealed valve, cold, nickel 3058C
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€57,72 excl. VAT
€69,84
Product detailed description
| Značka | Reitano Rubinetteria |
|---|---|
| Objednací kód | FLE10NK |
| Záruka | 24 měsíců |
| Hmotnost za mj | 0,353 kg |
| EAN | 8590913861802 |
| Rozměry | 175 cm |
| Barva | |
| Materiál | Mosaz |
Sprchová hadice s dvojitým zámkem v opletení
- délka:
- povrchová úprava: nikl
- 1/2" konusová matice s O-kroužkem, vhodná pro zásuvné držáky sprch
- 1/2" 6hranná matice
Hadice je vhodná k běžným sprchovým bateriím.
Additional parameters
| Category: | ANTEA NICKEL RETRO CROSSHEAD TAPS |
|---|---|
| Weight: | 0.36 kg |
| EAN: | 8590913861802 |
| Color: | Nikl |
| Length: | 1750mm |
| Installation: | Klasická |
| Packaging: | 1ks |
| Brands: | SAPHO |
| Material: | Mosaz |
RETRO3
€60,82
–14 %
POWERFLEX braided shower hose, 175 cm, gold FLE10ZL
Central warehouse
€43,21 excl. VAT
€52,29