DREAMART hand shower, 230mm, chrome DOC148
Code: DOC148Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | RETRO HAND SHOWERS, HOSES, HOLDERS |
|---|---|
| Warranty: | 72 měsíců |
| Weight: | 0.35 kg |
| EAN: | 8590913863097 |
| Color: | Chrom |
| Length: | 230mm |
| Series: | Dreamart |
| Product depth: | 85mm mm |
| Face: | Retro |
| Packaging: | 1ks |
| Funkce sprchy: | Déšť |
| Ostatní: | AntiCalc, Jedna funkce |
| Průměr_Ø: | 85mm |
| Brands: | SAPHO |
| Material: | Mosaz |