Ceramic washbasin, recessed, diameter 43cm, white 3041
Code: 3041Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | RETRO BASINS |
|---|---|
| Warranty: | 24 měsíců |
| Weight: | 8.4 kg |
| EAN: | 8590913942280 |
| Color: | Bílá |
| Length: | 123mm |
| Width: | 430mm |
| Dimension: | 43x12,3 cm |
| Installation: | Zápustné |
| Product depth: | 430mm mm |
| Face: | Kruh |
| Packaging: | 1ks |
| Otvor pro baterii: | Bez otvoru |
| Průměr_Ø: | 430mm |
| Přepad: | NE |
| Typ umyvadla: | Zápustné umyvadlo |
| Brands: | SAPHO |
| Material: | Keramika |