RETRO keramické umyvadlo 62x45,5cm, zápustné, 3 otvory, bílá 103001-3
Code: 103001-3Related products
RETRO3
€240,41
–14 %
RETRO high cistern, white 108001
The average product rating is 4,8 out of 5 stars.
Central warehouse
€170,85 excl. VAT
€206,73
RETRO3
€391,43
–14 %
RETRO WC sedátko Soft Close, ořech/chrom 108840
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€278,19 excl. VAT
€336,61
RETRO3
€150,61
–14 %
RETRO WC sedátko, bílá/chrom 109001N
Central warehouse
€107,03 excl. VAT
€129,51
RETRO3
€96,33
–13 %
Flush set, bottom filling 1/2", chrome 750990
Central warehouse
€68,48 excl. VAT
€82,86
RETRO3
FREEFREE
€773,06
–14 %
RETRO WC combi, bottom waste, white-chrome WCSET01-RETRO-SO
The average product rating is 4,3 out of 5 stars.
Central warehouse
€549,44 excl. VAT
€664,82
RETRO3
€1 020
–14 %
RETRO keramické dvojumyvadlo 120cm, bílá 104801
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€724,94 excl. VAT
€877,18
RETRO3
€1 926,12
–14 %
RETRO konstrukce pro dvojumyvadlo 120cm s poličkou, chrom 730190
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€1 368,97 excl. VAT
€1 656,45
RETRO3
€436,33
–14 %
RETRO WC combi bowl 38,5x72cm, bottom waste, white 101201
Central warehouse
€310,10 excl. VAT
€375,22
RETRO3
€224,08
–14 %
RETRO WC sedátko, bílá/bronz 109301N
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Central warehouse
€159,25 excl. VAT
€192,69
RETRO3
FREEFREE
€773,06
–14 %
RETRO WC combi, rear waste, white-chrome WCSET02-RETRO-ZO
The average product rating is 4,6 out of 5 stars.
Central warehouse
€549,44 excl. VAT
€664,82
RETRO3
€375,10
–14 %
RETRO WC sedátko Soft Close, černá mat/chrom 108831N
Central warehouse
€266,59 excl. VAT
€322,57
RETRO3
€264,90
–14 %
RETRO WC sedátko Soft Close, bílá/bronz 108601N
Central warehouse
€188,26 excl. VAT
€227,80
RETRO3
€338,37
–14 %
RETRO keramické umyvadlo 55x45cm, 3 otvory, bílá 104501-3
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€240,48 excl. VAT
€290,98
RETRO3
€407,76
–14 %
RETRO keramické umyvadlo 73x54cm, 3 otvory, bílá 104701-3
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€289,79 excl. VAT
€350,65
RETRO3
€415,92
–14 %
RETRO WC bowl standing, 38,5x59cm, rear waste, white 101101
Central warehouse
€295,60 excl. VAT
€357,67
RETRO3
€240,41
–14 %
RETRO cistern for WC combi, white 108101
Central warehouse
€170,85 excl. VAT
€206,73
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | KERASAN RETRO SANITARY CERAMICS |
|---|---|
| Warranty: | 24 měsíců |
| Weight: | 16.871 kg |
| EAN: | 8388777319061 |
| Color: | Bílá |
| Width: | 620mm |
| Series: | RETRO KERASAN |
| Dimension: | 62x45,5 cm |
| Installation: | Zápustné |
| Style: | Retro |
| Product depth: | 455mm mm |
| Face: | Retro |
| Packaging: | 1ks |
| Otvor pro baterii: | 3 otvory |
| Přepad: | ANO |
| Typ umyvadla: | Zápustné umyvadlo |
| Brands: | KERASAN |
| Material: | Keramika |
RETRO3
€362,86
–14 %
RETRO ceramic washbasin, recessed, 62x45,5cm, white 103001
Central warehouse
€257,88 excl. VAT
€312,04
RETRO3
€362,86
–14 %
RETRO ceramic washbasin, recessed, 50x41cm, white 103101
The average product rating is 4,7 out of 5 stars.
Central warehouse
€257,88 excl. VAT
€312,04
RETRO3
€203,67
–14 %
INFINITY keramické umyvadlo zápustné, 55x40cm, bílá 10NF50055
Central warehouse
€144,74 excl. VAT
€175,14
RETRO3
€127,35
–14 %
Ceramic washbasin, recessed, diameter 43cm, white 3041
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Central warehouse
€90,50 excl. VAT
€109,51
RETRO3
€95,92
–14 %
TROPICO ceramic drop-in washbasin, 58x46cm, white TP230
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Central warehouse
€68,17 excl. VAT
€82,49
RETRO3
FREEFREE
€566,94
–14 %
RETRO keramické umyvadlo zápustné, 62x45,5cm, černá mat 103031
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€402,93 excl. VAT
€487,55
RETRO3
€77,14
–14 %
Ceramic undermount washbasin, 48,5x38cm, white TP211
The average product rating is 4,8 out of 5 stars.
Central warehouse
€54,82 excl. VAT
€66,33
RETRO3
€81,22
–14 %
Ceramic undermount washbasin, 57x43cm, white TP216
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Central warehouse
€57,72 excl. VAT
€69,84