RETRO cistern for WC combi, white 108101
Code: 108101Related products
RETRO3
€436,33
–14 %
RETRO WC combi bowl 38,5x72cm, rear waste, white 101301
The average product rating is 4,5 out of 5 stars.
Central warehouse
€310,10 excl. VAT
€375,22
RETRO3
€436,33
–14 %
RETRO WC combi bowl 38,5x72cm, bottom waste, white 101201
Central warehouse
€310,10 excl. VAT
€375,22
RETRO3
€199,59
–14 %
RETRO toilet seat, Soft Close, white/chrome 108901
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Central warehouse
€141,84 excl. VAT
€171,63
RETRO3
€150,61
–14 %
RETRO toilet seat, white/chrome 109001
The average product rating is 4,6 out of 5 stars.
Central warehouse
€107,03 excl. VAT
€129,51
RETRO3
€264,90
–14 %
RETRO toilet seat, walnut/chrome 109040
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Central warehouse
€188,26 excl. VAT
€227,80
RETRO3
€113,47
–13 %
Flushing set, bottom filling 1/2", bronze 750993
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Central warehouse
€80,65 excl. VAT
€97,59
RETRO3
€96,33
–13 %
Flush set, bottom filling 1/2", chrome 750990
Central warehouse
€68,48 excl. VAT
€82,86
RETRO3
FREEFREE
€790,20
–14 %
RETRO WC combi, bottom waste, white-bronze WCSET13-RETRO-SO
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Central warehouse
€561,64 excl. VAT
€679,59
RETRO3
€375,10
–14 %
RETRO WC sedátko Soft Close, černá mat/chrom 108831N
Central warehouse
€266,59 excl. VAT
€322,57
Action
RETRO3
€387,35
–47 %
RETRO keramické umyvadlo 62x45,5cm, zápustné, 3 otvory, bílá 103001-3
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
In stock
€168,32 excl. VAT
€203,67
RETRO3
€175,10
–14 %
RETRO ceramic washbasin legs 105001, straight, 1 piece, white 108301
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Central warehouse
€124,44 excl. VAT
€150,57
RETRO3
€150,61
–14 %
RETRO WC sedátko, bílá/chrom 109001N
Central warehouse
€107,03 excl. VAT
€129,51
RETRO3
€264,90
–14 %
RETRO WC sedátko Soft Close, bílá/bronz 108601N
Central warehouse
€188,26 excl. VAT
€227,80
RETRO3
€240,41
–14 %
RETRO high cistern, white 108001
The average product rating is 4,8 out of 5 stars.
Central warehouse
€170,85 excl. VAT
€206,73
RETRO3
€1 020
–14 %
RETRO keramické dvojumyvadlo 120cm, bílá 104801
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€724,94 excl. VAT
€877,18
RETRO3
€407,76
–14 %
RETRO keramické umyvadlo 73x54cm, 3 otvory, bílá 104701-3
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€289,79 excl. VAT
€350,65
Product detailed description
| RETRO sanitary ware will take you back to the leisurely days of yesteryear and evoke a sense of the comfort of an older cottage or the stately life of a castle setting. Either way, you need to match the ceramics with the rest of the bathroom furnishings. | |||||
Additional parameters
| Category: | KERASAN RETRO SANITARY CERAMICS |
|---|---|
| Weight: | 14.79 kg |
| EAN: | 8034125971329 |
| Color: | Bílá |
| Length: | 395mm |
| Width: | 450mm |
| Series: | RETRO KERASAN |
| Dimension: | 45x39,5x17 cm |
| Style: | Retro |
| Product depth: | 170mm mm |
| Face: | Retro |
| 3D model: | ANO |
| Packaging: | 1ks |
| Brands: | KERASAN |
| Material: | Keramika |