RETRO keramické umyvadlo zápustné, 62x45,5cm, černá mat 103031
Code: 103031Related products
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | KERASAN RETRO SANITARY CERAMICS BLACK MATT |
|---|---|
| Warranty: | 24 měsíců |
| Weight: | 16.87 kg |
| EAN: | 8388777321569 |
| Color: | Černá |
| Width: | 620mm |
| Series: | RETRO KERASAN |
| Dimension: | 62x45,5 cm |
| Installation: | Zápustné |
| Style: | Retro |
| Product depth: | 455mm mm |
| Face: | Retro |
| 3D model: | ANO |
| Packaging: | 1ks |
| Otvor pro baterii: | 1 otvor |
| Přepad: | ANO |
| Typ umyvadla: | Zápustné umyvadlo |
| Brands: | KERASAN |
| Material: | Keramika |