RETRO keramické umyvadlo rohové, 57,5x58cm, černá mat 103231
Code: 103231Related products
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | KERASAN RETRO SANITARY CERAMICS BLACK MATT |
|---|---|
| Warranty: | 24 měsíců |
| Weight: | 0.26 kg |
| EAN: | 8388777321552 |
| Color: | Bílá |
| Width: | 575mm |
| Series: | RETRO KERASAN |
| Dimension: | 57,5x58 cm |
| Installation: | Nástěnná-šrouby |
| Style: | Retro |
| Product depth: | 580mm mm |
| Face: | Retro |
| Packaging: | 1ks |
| Otvor pro baterii: | 1 otvor |
| Přepad: | ANO |
| Typ umyvadla: | Rohové umyvadlo |
| Brands: | KERASAN |
| Material: | Keramika |