RETRO keramické umyvadlo 56x46,5cm, černá mat 104531
Code: 104531Related products
RETRO3
€473,06
–14 %
RETRO universální keramický sloup k umyvadlům 56,69,73cm, černá mat 107031
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Central warehouse
€336,21 excl. VAT
€406,82
RETRO3
FREEFREE
€1 222,04
–14 %
RETRO WC kombi, zadní odpad, černá-chrom WCSET35-RETRO-ZO
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€868,55 excl. VAT
€1 050,94
RETRO3
FREEFREE
€660,82
–14 %
RETRO WC mísa stojící, 38,5x59cm, zadní odpad, černá mat 101131
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€469,66 excl. VAT
€568,29
RETRO3
FREEFREE
€660,82
–14 %
RETRO závěsná WC mísa, 38x52cm, černá mat 101531
Central warehouse
€469,66 excl. VAT
€568,29
RETRO3
FREEFREE
€717,96
–14 %
RETRO bidet stojící 39x61cm, černá mat 102231
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€510,27 excl. VAT
€617,43
RETRO3
FREEFREE
€689,39
–14 %
RETRO WC kombi mísa 38,5x72cm, zadní odpad, černá mat 101331
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€489,97 excl. VAT
€592,86
RETRO3
FREEFREE
€566,94
–14 %
RETRO keramické umyvadlo zápustné, 50x41cm, černá mat 103131
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€402,93 excl. VAT
€487,55
RETRO3
FREEFREE
€1 301,63
–14 %
RETRO keramické umyvadlo 100x54,5cm, černá mat 105031
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€925,12 excl. VAT
€1 119,39
RETRO3
FREEFREE
€591,43
–14 %
RETRO keramické umyvadlo 73x54cm, černá mat 104731
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€420,34 excl. VAT
€508,61
RETRO3
€211,84
–14 %
RETRO keramická konzole pro umyvadlo 105001, 1 ks, černá mat 107931
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€150,55 excl. VAT
€182,16
RETRO3
FREEFREE
€660,82
–14 %
RETRO bidet stojící 38,5x60cm, černá mat 102031
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€469,66 excl. VAT
€568,29
RETRO3
€436,33
–14 %
RETRO nádržka k WC kombi, černá mat 108131
Central warehouse
€310,10 excl. VAT
€375,22
RETRO3
FREEFREE
€689,39
–14 %
RETRO WC kombi mísa 38,5x72cm, spodní odpad, černá mat 101231
Central warehouse
€489,97 excl. VAT
€592,86
RETRO3
€391,43
–14 %
RETRO keramické umyvadlo 41x30cm, otvor pro baterii vpravo, černá mat 103331DX
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€278,19 excl. VAT
€336,61
RETRO3
€522,04
–14 %
RETRO keramické umyvadlo 69x52cm, 3 otvory, černá mat 104631-3
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€371,02 excl. VAT
€448,94
RETRO3
FREEFREE
€717,96
–14 %
RETRO WC mísa stojící, 39x61cm, spodní/zadní odpad, černá mat 101631
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€510,27 excl. VAT
€617,43
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | KERASAN RETRO SANITARY CERAMICS BLACK MATT |
|---|---|
| Warranty: | 24 měsíců |
| Weight: | 19.18 kg |
| EAN: | 8034125976942 |
| Color: | Černá |
| Width: | 560mm |
| Series: | RETRO KERASAN |
| Dimension: | 56x46,5 cm |
| Installation: | Nástěnná-šrouby |
| Style: | Retro |
| Product depth: | 465mm mm |
| Face: | Retro |
| 3D model: | ANO |
| Packaging: | 1ks |
| Otvor pro baterii: | 1 otvor |
| Přepad: | ANO |
| Typ umyvadla: | Klasické umyvadlo |
| Brands: | KERASAN |
| Material: | Keramika |
RETRO3
€391,43
–14 %
RETRO keramické umývátko 41x30cm, bez otvoru, černá mat 103331
Central warehouse
€278,19 excl. VAT
€336,61
RETRO3
FREEFREE
€591,43
–14 %
RETRO keramické umyvadlo 73x54cm, černá mat 104731
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€420,34 excl. VAT
€508,61