RETRO keramické umyvadlo zápustné, 50x41cm, černá mat 103131
Code: 103131Related products
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | KERASAN RETRO SANITARY CERAMICS BLACK MATT |
|---|---|
| Warranty: | 24 měsíců |
| Weight: | 7.87 kg |
| EAN: | 8034125976010 |
| Color: | Černá |
| Width: | 500mm |
| Series: | RETRO KERASAN |
| Dimension: | 50x23x41 cm |
| Installation: | Zápustné |
| Style: | Retro |
| Product depth: | 410mm mm |
| Face: | Retro |
| 3D model: | ANO |
| Packaging: | 1ks |
| Otvor pro baterii: | Bez otvoru |
| Přepad: | ANO |
| Typ umyvadla: | Zápustné umyvadlo |
| Brands: | KERASAN |
| Material: | Keramika |