RETRO nádržka vysoká, černá mat 108031
Code: 108031Related products
RETRO3
FREEFREE
€660,82
–14 %
RETRO WC mísa stojící, 38,5x59cm, spodní odpad, černá mat 101031
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€469,66 excl. VAT
€568,29
RETRO3
FREEFREE
€660,82
–14 %
RETRO WC mísa stojící, 38,5x59cm, zadní odpad, černá mat 101131
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€469,66 excl. VAT
€568,29
RETRO3
€322,04
–14 %
WALDORF-RETRO cistern pipe, chrome 757390
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Central warehouse
€228,88 excl. VAT
€276,94
RETRO3
€281,22
–14 %
WALDORF-RETRO flushing mechanism with chain, chrome 754590
The average product rating is 4,0 out of 5 stars.
Delivery approx. 3 weeks
€199,87 excl. VAT
€241,84
RETRO3
€522,04
–14 %
RETRO keramické umyvadlo 69x52cm, 3 otvory, černá mat 104631-3
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€371,02 excl. VAT
€448,94
RETRO3
FREEFREE
€1 301,63
–14 %
RETRO keramické umyvadlo 100x54,5cm, černá mat 105031
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€925,12 excl. VAT
€1 119,39
RETRO3
FREEFREE
€660,82
–14 %
RETRO závěsná WC mísa, 38x52cm, černá mat 101531
Central warehouse
€469,66 excl. VAT
€568,29
RETRO3
FREEFREE
€717,96
–14 %
RETRO bidet stojící 39x61cm, černá mat 102231
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€510,27 excl. VAT
€617,43
RETRO3
FREEFREE
€1 700,41
–14 %
RETRO WC mísa s nádržkou, spodní odpad, černá-chrom WCSET29-RETRO-SO
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€1 208,57 excl. VAT
€1 462,37
RETRO3
€436,33
–14 %
RETRO nádržka k WC kombi, černá mat 108131
Central warehouse
€310,10 excl. VAT
€375,22
RETRO3
€501,63
–14 %
RETRO keramické umyvadlo 56x46,5cm, černá mat 104531
Central warehouse
€356,52 excl. VAT
€431,39
RETRO3
FREEFREE
€717,96
–14 %
RETRO WC mísa stojící, 39x61cm, spodní/zadní odpad, černá mat 101631
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€510,27 excl. VAT
€617,43
RETRO3
FREEFREE
€1 222,04
–14 %
RETRO WC kombi, spodní odpad, černá-chrom WCSET33-RETRO-SO
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Central warehouse
€868,55 excl. VAT
€1 050,94
RETRO3
€391,43
–14 %
RETRO keramické umyvadlo 41x30cm, otvor pro baterii vlevo, černá mat 103331SX
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€278,19 excl. VAT
€336,61
RETRO3
FREEFREE
€689,39
–14 %
RETRO WC kombi mísa 38,5x72cm, zadní odpad, černá mat 101331
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€489,97 excl. VAT
€592,86
RETRO3
FREEFREE
€1 222,04
–14 %
RETRO WC kombi, zadní odpad, černá-chrom WCSET35-RETRO-ZO
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€868,55 excl. VAT
€1 050,94
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | KERASAN RETRO SANITARY CERAMICS BLACK MATT |
|---|---|
| Warranty: | 24 měsíců |
| Weight: | 14.7 kg |
| EAN: | 8034125974818 |
| Color: | Černá |
| Length: | 375mm |
| Width: | 455mm |
| Series: | RETRO KERASAN |
| Dimension: | 45,5x37,5x18,5 cm |
| Style: | Retro |
| Product depth: | 185mm mm |
| Face: | Retro |
| 3D model: | ANO |
| Packaging: | 1ks |
| Brands: | KERASAN |
| Material: | Keramika |
RETRO3
€240,41
–14 %
RETRO high cistern, white 108001
The average product rating is 4,8 out of 5 stars.
Central warehouse
€170,85 excl. VAT
€206,73