RETRO bidet závěsný 38x52cm, černá mat 102631
Code: 102631Related products
RETRO3
€677,14
–14 %
RETRO keramické umyvadlo rohové, 57,5x58cm, černá mat 103231
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€481,26 excl. VAT
€582,33
RETRO3
FREEFREE
€717,96
–14 %
RETRO bidet stojící 39x61cm, černá mat 102231
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€510,27 excl. VAT
€617,43
RETRO3
FREEFREE
€1 301,63
–14 %
RETRO keramické umyvadlo 100x54,5cm, černá mat 105031
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€925,12 excl. VAT
€1 119,39
RETRO3
FREEFREE
€660,82
–14 %
RETRO závěsná WC mísa, 38x52cm, černá mat 101531
Central warehouse
€469,66 excl. VAT
€568,29
RETRO3
FREEFREE
€566,94
–14 %
RETRO keramické umyvadlo zápustné, 62x45,5cm, černá mat 103031
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€402,93 excl. VAT
€487,55
RETRO3
FREEFREE
€566,94
–14 %
RETRO keramické umyvadlo zápustné, 50x41cm, černá mat 103131
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€402,93 excl. VAT
€487,55
RETRO3
€473,06
–14 %
RETRO universální keramický sloup k umyvadlům 56,69,73cm, černá mat 107031
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Central warehouse
€336,21 excl. VAT
€406,82
RETRO3
€436,33
–14 %
RETRO nádržka vysoká, černá mat 108031
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€310,10 excl. VAT
€375,22
RETRO3
€211,84
–14 %
RETRO keramická konzole pro umyvadlo 105001, 1 ks, černá mat 107931
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€150,55 excl. VAT
€182,16
RETRO3
FREEFREE
€1 222,04
–14 %
RETRO WC kombi, spodní odpad, černá-chrom WCSET33-RETRO-SO
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Central warehouse
€868,55 excl. VAT
€1 050,94
RETRO3
€501,63
–14 %
RETRO keramické umyvadlo 56x46,5cm, černá mat 104531
Central warehouse
€356,52 excl. VAT
€431,39
RETRO3
€522,04
–14 %
RETRO keramické umyvadlo 69x52cm, 3 otvory, černá mat 104631-3
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€371,02 excl. VAT
€448,94
RETRO3
€522,04
–14 %
RETRO keramické umyvadlo 69x52cm, černá mat 104631
Central warehouse
€371,02 excl. VAT
€448,94
RETRO3
€436,33
–14 %
RETRO nádržka k WC kombi, černá mat 108131
Central warehouse
€310,10 excl. VAT
€375,22
RETRO3
FREEFREE
€717,96
–14 %
RETRO WC mísa stojící, 39x61cm, spodní/zadní odpad, černá mat 101631
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€510,27 excl. VAT
€617,43
RETRO3
FREEFREE
€591,43
–14 %
RETRO keramické umyvadlo 73x54cm, černá mat 104731
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€420,34 excl. VAT
€508,61
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | KERASAN RETRO SANITARY CERAMICS BLACK MATT |
|---|---|
| Warranty: | 24 měsíců |
| Weight: | 14.05 kg |
| EAN: | 8388777321583 |
| Color: | Černá |
| Length: | 350mm |
| Width: | 380mm |
| Series: | RETRO KERASAN |
| Dimension: | 38x35x52 cm |
| Style: | Retro |
| Product depth: | 520mm mm |
| Face: | Retro |
| Packaging: | 1ks |
| Brands: | KERASAN |
| Material: | Keramika |
RETRO3
FREEFREE
€713,88
–14 %
WALDORF bidet závěsný 37x55cm, černá mat 4125K7
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€507,37 excl. VAT
€613,92