RETRO WC kombi, spodní odpad, černá-chrom WCSET33-RETRO-SO
Code: WCSET33-RETRO-SORelated products
RETRO3
€150,61
–14 %
RETRO toilet seat, white/chrome 109001
The average product rating is 4,6 out of 5 stars.
Central warehouse
€107,03 excl. VAT
€129,51
RETRO3
FREEFREE
€660,82
–14 %
RETRO WC mísa stojící, 38,5x59cm, zadní odpad, černá mat 101131
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€469,66 excl. VAT
€568,29
RETRO3
FREEFREE
€1 700,41
–14 %
RETRO WC mísa s nádržkou, zadní odpad, černá-chrom WCSET31-RETRO-ZO
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€1 208,57 excl. VAT
€1 462,37
RETRO3
€436,33
–14 %
RETRO nádržka vysoká, černá mat 108031
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€310,10 excl. VAT
€375,22
RETRO3
€473,06
–14 %
RETRO universální keramický sloup k umyvadlům 56,69,73cm, černá mat 107031
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Central warehouse
€336,21 excl. VAT
€406,82
RETRO3
FREEFREE
€717,96
–14 %
RETRO bidet stojící 39x61cm, černá mat 102231
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€510,27 excl. VAT
€617,43
RETRO3
FREEFREE
€660,82
–14 %
RETRO WC mísa stojící, 38,5x59cm, spodní odpad, černá mat 101031
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€469,66 excl. VAT
€568,29
RETRO3
FREEFREE
€1 301,63
–14 %
RETRO keramické umyvadlo 100x54,5cm, černá mat 105031
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€925,12 excl. VAT
€1 119,39
RETRO3
€522,04
–14 %
RETRO keramické umyvadlo 69x52cm, černá mat 104631
Central warehouse
€371,02 excl. VAT
€448,94
RETRO3
€391,43
–14 %
RETRO keramické umývátko 41x30cm, bez otvoru, černá mat 103331
Central warehouse
€278,19 excl. VAT
€336,61
RETRO3
FREEFREE
€566,94
–14 %
RETRO keramické umyvadlo zápustné, 50x41cm, černá mat 103131
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€402,93 excl. VAT
€487,55
RETRO3
FREEFREE
€660,82
–14 %
RETRO bidet stojící 38,5x60cm, černá mat 102031
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€469,66 excl. VAT
€568,29
RETRO3
FREEFREE
€1 222,04
–14 %
RETRO WC kombi, zadní odpad, černá-chrom WCSET35-RETRO-ZO
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€868,55 excl. VAT
€1 050,94
RETRO3
FREEFREE
€689,39
–14 %
RETRO WC kombi mísa 38,5x72cm, zadní odpad, černá mat 101331
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€489,97 excl. VAT
€592,86
RETRO3
€677,14
–14 %
RETRO keramické umyvadlo rohové, 57,5x58cm, černá mat 103231
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€481,26 excl. VAT
€582,33
RETRO3
FREEFREE
€660,82
–14 %
RETRO závěsná WC mísa, 38x52cm, černá mat 101531
Central warehouse
€469,66 excl. VAT
€568,29
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | KERASAN RETRO SANITARY CERAMICS BLACK MATT |
|---|---|
| Warranty: | 24 měsíců |
| Weight: | 40.05 kg |
| EAN: | 8590913902086 |
| Color: | Černá |
| Length: | 815mm |
| Width: | 450mm |
| Series: | RETRO KERASAN |
| Dimension: | 45x81,5x72 cm |
| Style: | Retro |
| Product depth: | 720mm mm |
| Face: | Retro |
| Packaging: | 3ks |
| Balení neobsahuje: | WC sedátko |
| Objem splachovací vody: | Splachování 6 l |
| Technologie splachování: | Standard |
| Vybavení: | Odpad spodní |
| Brands: | KERASAN |
| Material: | Keramika |
RETRO3
FREEFREE
€582,45
–14 %
ANTIK WC combi, bottom/rear waste, white WCSET08-ANTIK
The average product rating is 3,8 out of 5 stars.
Central warehouse
€413,97 excl. VAT
€500,90
RETRO3
FREEFREE
€713,06
–14 %
CLASSIC WC combi, lower/rear waste, white WCSET06-CLASSIC
The average product rating is 4,9 out of 5 stars.
Central warehouse
€506,79 excl. VAT
€613,22
RETRO3
FREEFREE
€891,43
–14 %
WALDORF WC combi, bottom/rear waste, white-chrome WCSET04-WALDORF
The average product rating is 4,7 out of 5 stars.
Central warehouse
€633,56 excl. VAT
€766,61
RETRO3
FREEFREE
€773,06
–14 %
RETRO WC combi, rear waste, white-chrome WCSET02-RETRO-ZO
The average product rating is 4,6 out of 5 stars.
Central warehouse
€549,44 excl. VAT
€664,82
RETRO3
FREEFREE
€773,06
–14 %
RETRO WC combi, bottom waste, white-chrome WCSET01-RETRO-SO
The average product rating is 4,3 out of 5 stars.
Central warehouse
€549,44 excl. VAT
€664,82
RETRO3
FREEFREE
€908,57
–14 %
WALDORF WC combi, lower/rear waste, white-bronze WCSET18-WALDORF
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Central warehouse
€645,78 excl. VAT
€781,39
RETRO3
FREEFREE
€790,20
–14 %
RETRO WC combi, rear waste, white-bronze WCSET12-RETRO-ZO
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Central warehouse
€561,64 excl. VAT
€679,59
RETRO3
FREEFREE
€790,20
–14 %
RETRO WC combi, bottom waste, white-bronze WCSET13-RETRO-SO
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Central warehouse
€561,64 excl. VAT
€679,59
RETRO3
€268,98
–8 %
ANTIK retro toilet combo + seat, white AK107-01
The average product rating is 4,0 out of 5 stars.
Central warehouse
€204,52 excl. VAT
€247,47
RETRO3
FREEFREE
€1 417,96
–14 %
WALDORF WC kombi, spodní/zadní odpad, černá-chrom WCSET25-WALDORF
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Central warehouse
€1 007,79 excl. VAT
€1 219,43
RETRO3
FREEFREE
€1 222,04
–14 %
RETRO WC kombi, zadní odpad, černá-chrom WCSET35-RETRO-ZO
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€868,55 excl. VAT
€1 050,94