WALDORF WC combi, lower/rear waste, white-bronze WCSET18-WALDORF
Code: WCSET18-WALDORFRelated products
RETRO3
€436,33
–14 %
WALDORF WC seat, Soft Close, walnut/bronze 418640
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€310,10 excl. VAT
€375,22
RETRO3
€330,20
–14 %
WALDORF toilet seat Soft Close, white/bronze 418601
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Central warehouse
€234,68 excl. VAT
€283,96
RETRO3
FREEFREE
€891,43
–14 %
WALDORF WC combi, bottom/rear waste, white-chrome WCSET04-WALDORF
The average product rating is 4,7 out of 5 stars.
Central warehouse
€633,56 excl. VAT
€766,61
RETRO3
FREEFREE
€1 488,98
–14 %
WALDORF keramické dvojumyvadlo 150x55cm, 6 otvorů, bílá 4143K1-3
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€1 058,29 excl. VAT
€1 280,53
RETRO3
FREEFREE
€517,96
–14 %
WALDORF Standing toilet bowl, 37x65cm, bottom/rear waste, white 411601
Central warehouse
€368,12 excl. VAT
€445,43
RETRO3
FREEFREE
€1 345,31
–14 %
WALDORF WC bowl with cistern, bottom/rear waste, white-chrome WCSET19-WALDORF
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Delivery approx. 3 weeks
€956,18 excl. VAT
€1 156,98
RETRO3
€322,04
–14 %
WALDORF-RETRO cistern pipe, chrome 757390
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Central warehouse
€228,88 excl. VAT
€276,94
RETRO3
FREEFREE
€1 053,88
–14 %
WALDORF keramické umyvadlo 120x55cm, 3 otvory, bílá 4144K1-3
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€749,03 excl. VAT
€906,33
RETRO3
€383,27
–14 %
WALDORF ceramic washbasin 60x55cm, white 4140K1
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
In stock
€272,39 excl. VAT
€329,59
RETRO3
Waldorf overflow cover, bronze ND811393
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€57,01 excl. VAT
€68,98
RETRO3
€420
–14 %
WALDORF-RETRO cistern pipe, bronze 757393
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Central warehouse
€298,50 excl. VAT
€361,18
Product detailed description
.
Additional parameters
| Category: | KERASAN WALDORF - RETRO SANITARY CERAMICS |
|---|---|
| Warranty: | 24 měsíců |
| Weight: | 46.05 kg |
| EAN: | 8590913906312 |
| Color: | Bílá |
| Length: | 875mm |
| Width: | 400mm |
| Series: | WALDORF |
| Dimension: | 40x87,5x68 cm |
| Product depth: | 680mm mm |
| Face: | Retro |
| Packaging: | 3ks |
| Balení neobsahuje: | WC sedátko |
| Objem splachovací vody: | Splachování 4,5 l, Splachování 6 l |
| Technologie splachování: | Standard |
| Vybavení: | Odpad spodní, Odpad zadní |
| Brands: | KERASAN |
| Material: | Keramika |
RETRO3
FREEFREE
€582,45
–14 %
ANTIK WC combi, bottom/rear waste, white WCSET08-ANTIK
The average product rating is 3,8 out of 5 stars.
Central warehouse
€413,97 excl. VAT
€500,90
RETRO3
FREEFREE
€713,06
–14 %
CLASSIC WC combi, lower/rear waste, white WCSET06-CLASSIC
The average product rating is 4,9 out of 5 stars.
Central warehouse
€506,79 excl. VAT
€613,22
RETRO3
FREEFREE
€891,43
–14 %
WALDORF WC combi, bottom/rear waste, white-chrome WCSET04-WALDORF
The average product rating is 4,7 out of 5 stars.
Central warehouse
€633,56 excl. VAT
€766,61
RETRO3
FREEFREE
€773,06
–14 %
RETRO WC combi, rear waste, white-chrome WCSET02-RETRO-ZO
The average product rating is 4,6 out of 5 stars.
Central warehouse
€549,44 excl. VAT
€664,82
RETRO3
FREEFREE
€773,06
–14 %
RETRO WC combi, bottom waste, white-chrome WCSET01-RETRO-SO
The average product rating is 4,3 out of 5 stars.
Central warehouse
€549,44 excl. VAT
€664,82
RETRO3
FREEFREE
€790,20
–14 %
RETRO WC combi, rear waste, white-bronze WCSET12-RETRO-ZO
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Central warehouse
€561,64 excl. VAT
€679,59
RETRO3
FREEFREE
€790,20
–14 %
RETRO WC combi, bottom waste, white-bronze WCSET13-RETRO-SO
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Central warehouse
€561,64 excl. VAT
€679,59
RETRO3
€268,98
–8 %
ANTIK retro toilet combo + seat, white AK107-01
The average product rating is 4,0 out of 5 stars.
Central warehouse
€204,52 excl. VAT
€247,47
RETRO3
FREEFREE
€1 417,96
–14 %
WALDORF WC kombi, spodní/zadní odpad, černá-chrom WCSET25-WALDORF
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Central warehouse
€1 007,79 excl. VAT
€1 219,43
RETRO3
FREEFREE
€1 222,04
–14 %
RETRO WC kombi, spodní odpad, černá-chrom WCSET33-RETRO-SO
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Central warehouse
€868,55 excl. VAT
€1 050,94
RETRO3
FREEFREE
€1 222,04
–14 %
RETRO WC kombi, zadní odpad, černá-chrom WCSET35-RETRO-ZO
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€868,55 excl. VAT
€1 050,94
RETRO3
FREEFREE
€1 512,65
–14 %
RETRO toilet bowl with cistern, bottom waste, white-bronze WCSET17-RETRO-SO
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Central warehouse
€1 075,12 excl. VAT
€1 300,90