ANTIK retro toilet combo + seat, white AK107-01
Code: AK107-01Related products
RETRO3
€1 117,55
–8 %
ANTIK volně stojící retro vana, 160x79cm, bílá E2679
The average product rating is 4,5 out of 5 stars.
Within a week
€849,72 excl. VAT
€1 028,16
RETRO3
€117,96
–7 %
ANTIK ceramic washbasin, 58x47 cm, white AK102
The average product rating is 3,9 out of 5 stars.
Central warehouse
€89,69 excl. VAT
€108,53
RETRO3
ANTIK flushing mechanism with ceramic lever NDAK107-2
The average product rating is 4,3 out of 5 stars.
Central warehouse
€46,88 excl. VAT
€56,73
RETRO3
€77,14
–7 %
ANTIK column, white AK103
The average product rating is 4,5 out of 5 stars.
Central warehouse
€58,66 excl. VAT
€70,98
RETRO3
€122,04
–7 %
ANTIK WC combi bowl, white AK107-432
Central warehouse
€92,80 excl. VAT
€112,29
RETRO3
€120,82
–8 %
ANTIK toilet cistern including flushing mechanism, white AK107-208
The average product rating is 4,0 out of 5 stars.
Central warehouse
€91,85 excl. VAT
€111,14
€26,12
–7 %
ANTIK toilet seat, white AK107-122
The average product rating is 4,8 out of 5 stars.
In stock
€19,87 excl. VAT
€24,04
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | AQUALINE ANTIK - RETRO SANITARY CERAMICS |
|---|---|
| Warranty: | 24 měsíců |
| Weight: | 37.5 kg |
| EAN: | 8590913949814 |
| Color: | Bílá |
| Length: | 860mm |
| Width: | 480mm |
| Series: | ANTIK AQUALINE |
| Dimension: | 48x86x76 cm |
| Style: | Retro |
| Product depth: | 760mm mm |
| Face: | Retro |
| Packaging: | 3ks |
| Balení obsahuje: | WC sedátko |
| Hmotnost / set: | 37.5kg |
| Objem splachovací vody: | Splachování 4 l, Splachování 6 l |
| Technologie splachování: | Standard |
| Vybavení: | Odpad zadní, Soft Close (pomalé sklápění) |
| Brands: | AQUALINE |
| Material: | Keramika |
RETRO3
FREEFREE
€582,45
–14 %
ANTIK WC combi, bottom/rear waste, white WCSET08-ANTIK
The average product rating is 3,8 out of 5 stars.
Central warehouse
€413,97 excl. VAT
€500,90
RETRO3
FREEFREE
€713,06
–14 %
CLASSIC WC combi, lower/rear waste, white WCSET06-CLASSIC
The average product rating is 4,9 out of 5 stars.
Central warehouse
€506,79 excl. VAT
€613,22
RETRO3
FREEFREE
€891,43
–14 %
WALDORF WC combi, bottom/rear waste, white-chrome WCSET04-WALDORF
The average product rating is 4,7 out of 5 stars.
Central warehouse
€633,56 excl. VAT
€766,61
RETRO3
FREEFREE
€773,06
–14 %
RETRO WC combi, rear waste, white-chrome WCSET02-RETRO-ZO
The average product rating is 4,6 out of 5 stars.
Central warehouse
€549,44 excl. VAT
€664,82
RETRO3
FREEFREE
€773,06
–14 %
RETRO WC combi, bottom waste, white-chrome WCSET01-RETRO-SO
The average product rating is 4,3 out of 5 stars.
Central warehouse
€549,44 excl. VAT
€664,82
RETRO3
FREEFREE
€908,57
–14 %
WALDORF WC combi, lower/rear waste, white-bronze WCSET18-WALDORF
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Central warehouse
€645,78 excl. VAT
€781,39
RETRO3
FREEFREE
€790,20
–14 %
RETRO WC combi, rear waste, white-bronze WCSET12-RETRO-ZO
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Central warehouse
€561,64 excl. VAT
€679,59
RETRO3
FREEFREE
€790,20
–14 %
RETRO WC combi, bottom waste, white-bronze WCSET13-RETRO-SO
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Central warehouse
€561,64 excl. VAT
€679,59
RETRO3
FREEFREE
€1 417,96
–14 %
WALDORF WC kombi, spodní/zadní odpad, černá-chrom WCSET25-WALDORF
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Central warehouse
€1 007,79 excl. VAT
€1 219,43
RETRO3
FREEFREE
€1 222,04
–14 %
RETRO WC kombi, spodní odpad, černá-chrom WCSET33-RETRO-SO
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Central warehouse
€868,55 excl. VAT
€1 050,94
RETRO3
FREEFREE
€1 222,04
–14 %
RETRO WC kombi, zadní odpad, černá-chrom WCSET35-RETRO-ZO
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€868,55 excl. VAT
€1 050,94