ANTIK WC combi, bottom/rear waste, white WCSET08-ANTIK
Code: WCSET08-ANTIKRelated products
RETRO3
€91,84
–14 %
ANTIK Toilet seat, Soft Close KC0303
The average product rating is 4,6 out of 5 stars.
Central warehouse
€65,27 excl. VAT
€78,98
RETRO3
€373,47
–14 %
ANTIK hanging bidet, 36x53 cm, white AN510
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Central warehouse
€265,44 excl. VAT
€321,18
RETRO3
€100,41
–13 %
ANTIK legs for washbasin (2 pcs), white KL270
The average product rating is 4,5 out of 5 stars.
Central warehouse
€71,38 excl. VAT
€86,37
RETRO3
€191,43
–14 %
ANTIK cistern for toilet combo AN410
The average product rating is 4,0 out of 5 stars.
Central warehouse
€136,04 excl. VAT
€164,61
RETRO3
€351,84
–14 %
ANTIK toilet bowl combi, rear/lower waste, 37x63 cm AN360
The average product rating is 4,0 out of 5 stars.
Central warehouse
€250,06 excl. VAT
€302,57
RETRO3
€295,92
–14 %
ANTIK ceramic washbasin 80x50cm, white AN080
The average product rating is 4,3 out of 5 stars.
Central warehouse
€210,32 excl. VAT
€254,49
RETRO3
€407,76
–14 %
ANTIK ceramic washbasin 100x50cm, white AN100
The average product rating is 4,0 out of 5 stars.
Central warehouse
€289,79 excl. VAT
€350,65
RETRO3
€362,86
–14 %
ANTIK hanging toilet bowl, 36x53 cm, white AN320
The average product rating is 3,8 out of 5 stars.
Central warehouse
€257,88 excl. VAT
€312,04
Product detailed description
| brand | Sapho |
|---|---|
| Series | ANTIK |
| Ordering Code | WCset08-Antik |
| Warranty | 24 months |
| Weight per mj | 52,870 kg |
| Color | |
| Dimensions | 380x850x630 mm |
| Width | 38 cm |
| Depth | 63 cm |
| Material | Ceramic |
| Feature | Back drop, SOFT CLOSE |
| Style | Retro |
WC kombi
ANTIK series of sanitary ware in retro style combined with very elegant lines.
Practical washbasins with storage areas for use as wall-mounted or complemented by support legs.
The series is completed with a wall-hung toilet, bidet or toilet combo.
Additional parameters
| Category: | CREAVIT ANTIK - RETRO SANITARY CERAMICS |
|---|---|
| Weight: | 49.9 kg |
| EAN: | 8590913902123 |
| Color: | Bílá |
| Length: | 850mm |
| Width: | 380mm |
| Series: | ANTIK |
| Dimension: | 38x85x63 cm |
| Product depth: | 630mm mm |
| Face: | Retro |
| Packaging: | 3ks |
| Balení neobsahuje: | WC sedátko |
| Objem splachovací vody: | Splachování 3 l, Splachování 6 l |
| Ostatní: | Odpad spodní, Odpad zadní |
| Technologie splachování: | Standard |
| Vybavení: | Odpad spodní, Odpad zadní |
| Brands: | CREAVIT |
| Material: | Keramika |
RETRO3
FREEFREE
€713,06
–14 %
CLASSIC WC combi, lower/rear waste, white WCSET06-CLASSIC
The average product rating is 4,9 out of 5 stars.
Central warehouse
€506,79 excl. VAT
€613,22
RETRO3
FREEFREE
€891,43
–14 %
WALDORF WC combi, bottom/rear waste, white-chrome WCSET04-WALDORF
The average product rating is 4,7 out of 5 stars.
Central warehouse
€633,56 excl. VAT
€766,61
RETRO3
FREEFREE
€773,06
–14 %
RETRO WC combi, rear waste, white-chrome WCSET02-RETRO-ZO
The average product rating is 4,6 out of 5 stars.
Central warehouse
€549,44 excl. VAT
€664,82
RETRO3
FREEFREE
€773,06
–14 %
RETRO WC combi, bottom waste, white-chrome WCSET01-RETRO-SO
The average product rating is 4,3 out of 5 stars.
Central warehouse
€549,44 excl. VAT
€664,82
RETRO3
FREEFREE
€908,57
–14 %
WALDORF WC combi, lower/rear waste, white-bronze WCSET18-WALDORF
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Central warehouse
€645,78 excl. VAT
€781,39
RETRO3
FREEFREE
€790,20
–14 %
RETRO WC combi, rear waste, white-bronze WCSET12-RETRO-ZO
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Central warehouse
€561,64 excl. VAT
€679,59
RETRO3
FREEFREE
€790,20
–14 %
RETRO WC combi, bottom waste, white-bronze WCSET13-RETRO-SO
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Central warehouse
€561,64 excl. VAT
€679,59
RETRO3
€268,98
–8 %
ANTIK retro toilet combo + seat, white AK107-01
The average product rating is 4,0 out of 5 stars.
Central warehouse
€204,52 excl. VAT
€247,47
RETRO3
FREEFREE
€1 417,96
–14 %
WALDORF WC kombi, spodní/zadní odpad, černá-chrom WCSET25-WALDORF
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Central warehouse
€1 007,79 excl. VAT
€1 219,43
RETRO3
FREEFREE
€1 222,04
–14 %
RETRO WC kombi, spodní odpad, černá-chrom WCSET33-RETRO-SO
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Central warehouse
€868,55 excl. VAT
€1 050,94
RETRO3
FREEFREE
€1 222,04
–14 %
RETRO WC kombi, zadní odpad, černá-chrom WCSET35-RETRO-ZO
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€868,55 excl. VAT
€1 050,94