RETRO WC mísa stojící, 39x61cm, spodní/zadní odpad, černá mat 101631
Code: 101631Related products
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | KERASAN RETRO SANITARY CERAMICS BLACK MATT |
|---|---|
| Warranty: | 24 měsíců |
| Weight: | 13.35 kg |
| EAN: | 8034125979479 |
| Color: | Černá |
| Length: | 430mm |
| Width: | 390mm |
| Series: | RETRO KERASAN |
| Dimension: | 39x43x61 cm |
| Style: | Retro |
| Product depth: | 610mm mm |
| Face: | Retro |
| Packaging: | 1ks |
| Balení neobsahuje: | Montážní sada, WC sedátko |
| Objem splachovací vody: | Splachování 6 l |
| Technologie splachování: | Standard |
| Vybavení: | Odpad spodní, Odpad zadní |
| Brands: | KERASAN |
| Material: | Keramika |