RETRO keramické umyvadlo 41x30cm, otvor pro baterii vpravo, černá mat 103331DX
Code: 103331DXRelated products
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | KERASAN RETRO SANITARY CERAMICS BLACK MATT |
|---|---|
| Warranty: | 24 měsíců |
| Weight: | 6.65 kg |
| EAN: | 8388777318989 |
| Color: | Černá |
| Width: | 410mm |
| Series: | RETRO KERASAN |
| Dimension: | 41x30 cm |
| Installation: | Nástěnná-šrouby |
| Style: | Retro |
| Product depth: | 300mm mm |
| Face: | Retro |
| Packaging: | 1ks |
| Otvor pro baterii: | 1 otvor |
| Přepad: | NE |
| Typ umyvadla: | Umývátko (malé) |
| Brands: | KERASAN |
| Material: | Keramika |