RETRO WC mísa s nádržkou, spodní odpad, černá-chrom WCSET29-RETRO-SO
Code: WCSET29-RETRO-SORelated products
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | KERASAN RETRO SANITARY CERAMICS BLACK MATT |
|---|---|
| Warranty: | 24 měsíců |
| Weight: | 33.5 kg |
| EAN: | 8590913906336 |
| Color: | Černá |
| Length: | 420mm |
| Width: | 385mm |
| Series: | RETRO KERASAN |
| Dimension: | 38,5x42x59 cm |
| Style: | Retro |
| Product depth: | 590mm mm |
| Face: | Retro |
| Packaging: | 4ks |
| Balení neobsahuje: | WC sedátko |
| Objem splachovací vody: | Splachování 6 l |
| Technologie splachování: | Standard |
| Vybavení: | Odpad spodní |
| Brands: | KERASAN |
| Material: | Keramika |