DIAMOND retro dávkovač mýdla, 200ml, mléčné sklo, bronz 1319-19
Code: 1319-19Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | SAPHO DIAMOND - RETRO BATHROOM ACCESSORIES |
|---|---|
| Warranty: | 120 měsíců |
| Weight: | 0.62 kg |
| EAN: | 8590913826528 |
| Color: | Bronz |
| Length: | 162mm |
| Width: | 135mm |
| Series: | Diamond |
| Dimension: | 135x162x102 mm |
| Installation: | Vrtání |
| Product depth: | 102mm mm |
| Face: | Retro |
| Packaging: | 1ks |
| Druh: | Dávkovač mýdla |
| Objem dávkovače: | 200ml |
| Brands: | SAPHO |
| Material: | Mosaz, Sklo |