Dlažba 41zero42 Futura Drop Black 15x15
Code: 20273Related products
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | 41ZERO42 FUTURA WALL/FLOOR TILE 15X15 |
|---|---|
| Weight: | 21.8 kg |
| Color: | Šedá, Černá |
| Surface: | Matný |
| Thickness: | 10 mm |
| Length: | 150 mm |
| Width: | 150 mm |
| Series: | 41zero42 Futura |
| Dimension: | 15 x 15 |
| Face: | Čtverec |
| Packaging: | 0,5 m² |
| Aesthetic appearance: | Beton, Extravagantní, Vzory |
| Use: | Dlažba, Obklad, Protiskluz |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | No |
| Specifications: | Otěruvzdornost PEI4, Protiskluz R10 |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | 4100533 |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý - probarvený střep |