Dlažba 41zero42 Italic Carrara Mosaic MIX A 30x30
Code: 69972Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | OUTDOOR FLOOR TILES |
|---|---|
| Weight: | 1.75 kg |
| Color: | Bílá, Antracitová, Béžová |
| Surface: | Matný |
| Thickness: | 9 mm |
| Length: | 300 mm |
| Width: | 300 mm |
| Series: | 41zero42 Italic |
| Dimension: | 30 x 30 |
| Face: | Čtverec |
| Packaging: | 11 ks |
| Aesthetic appearance: | Mramor |
| Use: | Dlažba, Mozaika |
| Rektifikovaný materiál: | Ano |
| Reduced quality: | No |
| Specifications: | Protiskluz R9 |
| Určení: | Interiér, Obývací pokoj |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | 4101085 |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |