Dlažba 41zero42 Italic Lava Cushion 7,5x60 Rett.
Code: 69928Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | OUTDOOR FLOOR TILES |
|---|---|
| Weight: | 20.3 kg |
| Color: | Antracitová |
| Surface: | Matný |
| Thickness: | 9 mm |
| Length: | 600 mm |
| Width: | 75 mm |
| Series: | 41zero42 Italic |
| Dimension: | 7.5 x 60 x 0.9 |
| Face: | Obdélník |
| Packaging: | 0,54 m² |
| Aesthetic appearance: | Mramor |
| Use: | Dlažba |
| Rektifikovaný materiál: | Ano |
| Reduced quality: | No |
| Specifications: | Protiskluz R9 |
| Určení: | Interiér, Obývací pokoj |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | 4101073 |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |