Dlažba 41zero42 Mate Chevron Bianco 7,5x60
Code: 20422Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | OUTDOOR FLOOR TILES |
|---|---|
| Weight: | 20 kg |
| Color: | Bílá |
| Surface: | Matný |
| Thickness: | 9.5 mm |
| Length: | 600 mm |
| Width: | 75 mm |
| Series: | 41zero42 Mate |
| Dimension: | 7.5 x 60 x 0.95 |
| Face: | Parallelogram (Rovnoběžník) |
| Packaging: | 0,46 m² |
| Aesthetic appearance: | Mramor |
| Use: | Dlažba, Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ano |
| Reduced quality: | No |
| Specifications: | Otěruvzdornost PEI5 |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | 4100074 |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |