Dlažba 41zero42 Mate Esagona Bianco 22,5x19,5
Code: 20428Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | OUTDOOR FLOOR TILES |
|---|---|
| Weight: | 20.59 kg |
| Color: | Bílá |
| Surface: | Matný |
| Thickness: | 9.5 mm |
| Length: | 225 mm |
| Width: | 195 mm |
| Series: | 41zero42 Mate |
| Dimension: | 19.5 x 22.5 x 0.95 |
| Packaging: | 0,68 m² |
| Aesthetic appearance: | Mramor |
| Use: | Dlažba, Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ano |
| Reduced quality: | No |
| Specifications: | Otěruvzdornost PEI5 |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | 4100068 |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |