Dlažba 41zero42 Solo Mosaic White 30x30
Code: 20598Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | OUTDOOR FLOOR TILES |
|---|---|
| Weight: | 1.9 kg |
| Color: | Bílá |
| Surface: | Hrubší |
| Thickness: | 10 mm |
| Length: | 300 mm |
| Width: | 300 mm |
| Series: | 41zero42 Solo |
| Dimension: | 30 x 30 |
| Face: | Čtverec |
| Packaging: | 10 ks |
| Aesthetic appearance: | Kámen, Mozaika, Mramor |
| Use: | Mozaika, Protiskluz |
| Rektifikovaný materiál: | Ano |
| Reduced quality: | No |
| Specifications: | Otěruvzdornost PEI5, Protiskluz R10 |
| Určení: | Interiér, Koupelna |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | 4100545 |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |