Dlažba 41zero42 Two TWO_02 120x120 (6mm)
Code: 69730Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | INTERIOR FLOOR TILE |
|---|---|
| Weight: | 14.51 kg |
| Color: | Multicolor |
| Surface: | Matný |
| Thickness: | 6 mm |
| Length: | 1200 mm |
| Width: | 1200 mm |
| Series: | 41zero42 Two |
| Dimension: | 120 x 120 |
| Face: | Čtverec |
| Packaging: | 1,44 m² |
| Aesthetic appearance: | Vzory, Dekor |
| Use: | Dekor, Dlažba, Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ano |
| Reduced quality: | No |
| Specifications: | Protiskluz R10 |
| Určení: | Interiér, Komerční prostory, Obývací pokoj |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | 4101117 |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |