Dlažba ABK Interno9 Pearl 120x280 Nat. Rett.
Code: 162823Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | LARGE-FORMAT RETRO WALL AND FLOOR TILES |
|---|---|
| Weight: | 15 kg |
| Color: | Bílá |
| Surface: | Matný |
| Thickness: | 6 mm |
| Length: | 2800 mm |
| Width: | 1194 mm |
| Series: | ABK Interno9 |
| Dimension: | 119.4 x 280 x 0.6 |
| Face: | Obdélník |
| Packaging: | 6,72 m² |
| Aesthetic appearance: | Kov |
| Use: | Dlažba, Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ano |
| Reduced quality: | No |
| Specifications: | Protiskluz R10, Protiskluznost na bosou nohu A+B |
| Určení: | Interiér, Komerční prostory, Koupelna, Kuchyně, Obývací pokoj |
| Large format: | Ano |
| Vendor code: | 0008269 |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý - probarvený střep |