Dlažba ABK Sensi Sahara Cream 60x120 Lux+ Rett.
Code: 12222Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | ANTI-SLIP FLOOR TILE |
|---|---|
| Weight: | 19.98 kg |
| Color: | Béžová |
| Surface: | Leštěný |
| Thickness: | 9 mm |
| Length: | 1200 mm |
| Width: | 600 mm |
| Series: | ABK Sensi |
| Dimension: | 60 x 120 |
| Packaging: | 1,44 m² |
| Aesthetic appearance: | Kámen, Mramor |
| Use: | Dlažba, Protiskluz |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | No |
| Specifications: | Protiskluz R9 |
| Určení: | Koupelna |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | 1SL34100 |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý - probarvený střep |